Yardım Yurtdışı Note 10 Güncelleme Veya Format

ahmetc.471

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Note 10 aldım imei kayıtlı bl kapalı telefoncu güncellemede ve 3 tuş ile formatta sıkıntı olmayacağını söyledi ama herkes cihaz çöker imei gider diyor çökerse parayı geri de alamam yardım edin lütfen

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yurtdışı hiç bir Marka ayarlardan sıfırlanmaz zaten Bu yazılı olmayan bir kuraldır. (formatta imei gitmeyen modeller mevcut) neden riske atıyorsunuz ki yani zaten yeni almışsınız sizi format atmaya iten sebep nedir. çok ilerleyen zamanlarda sıfırlamak gerekirse forumdaki anlatımlardan faydalanarak sıfırlarsınız hepsi bu kadar. Benim gözümde düşürüp ekranı kırmak ile ayarlardan format atıp şebekeyi uçurmak aynı şeydir. Ekran nasıl ki o telefoncunun garantisinde değilse buda değil.

ahmetc.471

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışı hiç bir Marka ayarlardan sıfırlanmaz zaten Bu yazılı olmayan bir kuraldır. (formatta imei gitmeyen modeller mevcut) neden riske atıyorsunuz ki yani zaten yeni almışsınız sizi format atmaya iten sebep nedir. çok ilerleyen zamanlarda sıfırlamak gerekirse forumdaki anlatımlardan faydalanarak sıfırlarsınız hepsi bu kadar. Benim gözümde düşürüp ekranı kırmak ile ayarlardan format atıp şebekeyi uçurmak aynı şeydir. Ekran nasıl ki o telefoncunun garantisinde değilse buda değil.
Telefonu aldığım ertesi gün sattım alan kisi fabrika ayarina dönmüş bişey olmamış ama güncelleme yapınca çokmus

Üst Alt