Yardım Yurtdışı Mi13 Alınır mı? Sorun Olur mu?

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi13
Telefon Modeli
Mi13
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. Yurtdışı bir cihaz almayı düşünüyorum ve seçenkler arasında Mi13T, Mi13 ve Poco X6 Pro var. 3 ü arasından en pahalı fakat en kalitelisi Mi13. Fakat sorun burda başlıyor telefona direnç kaydı attırdık tamam ama bootloader kilidi kapalı oluyormuş ve global rom atıyorlarmış sadece. Ürün normalde çin cihazı. Bu bir sorun yaratır mı? Bootloader kilidinin kapalı olmasının bana bir zararı olur mu? Bir de direnç kayıttan sonra güncelleme yaparsam imei silinir mi? TWRP den format atarsam imei silinir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Nothing phone 2 almayı düşündüm fakat yurtdışı olarak 18500TL. Hem yurtiçine göre bir fiyat avantajı çok yok hem o parayı hak etmediğini düşünüyorum.

Not2: Oyun vs. oynamıyorum. Poco X6 pro yu sırf ekran çerçevesinin zarifliğinden almayı düşünüyorum. Mi13T biraz kalın duruyor ekran çerçevesi olarak.

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
62
Birkan hocam merhaba bir konuda 17000 TL'ye satıldığını ifade etmişsiniz kim acaba hocam o bilgi verirmisiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vakti zamanında note 7 mi8 litre ve 9s kullandım hiçbir sorunu olmamıştı. Twrpden sifirlayip istedigim romu kuruyordum sikinti olmuyordu ama şu direnç işi benimde kafamı karıştırıyor. Ya 4+4 idare edeceğiz dirençe hiç bulasmayacagiz.

Oyla:

TAMER0606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TAMER
Cihazım
xiaomi13
Konular
0
Aynı durumu yaşıyorum şuan hocam kısaca şöyle anlatiyim cihaza güncelleme yaptım ve direnç kayıtlı cihazda imei gitti bootloaderda kapalıydı ardından servise götürdüm işler orda koptu zaten o servisten o servise koşturuyorum şimdi cihaz sadece çin romunda çalışıyo serverdan bile bootloader açılamadı ne yapcam bilmiyorum çin rom güzel fakat pek kullanışlı değil bizler için

Oyla:

birkanoztrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
S23 Ultra
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birkan hocam merhaba bir konuda 17000 TL'ye satıldığını ifade etmişsiniz kim acaba hocam o bilgi verirmisiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vakti zamanında note 7 mi8 litre ve 9s kullandım hiçbir sorunu olmamıştı. Twrpden sifirlayip istedigim romu kuruyordum sikinti olmuyordu ama şu direnç işi benimde kafamı karıştırıyor. Ya 4+4 idare edeceğiz dirençe hiç bulasmayacagiz.
Facede bir satıcı hocam şimdi reklama girer mi bilmiyorum yasak olabilir.
Aynı durumu yaşıyorum şuan hocam kısaca şöyle anlatiyim cihaza güncelleme yaptım ve direnç kayıtlı cihazda imei gitti bootloaderda kapalıydı ardından servise götürdüm işler orda koptu zaten o servisten o servise koşturuyorum şimdi cihaz sadece çin romunda çalışıyo serverdan bile bootloader açılamadı ne yapcam bilmiyorum çin rom güzel fakat pek kullanışlı değil bizler için
Al işte hocam bu konuda canım çok sıkılıyor. S23 Ultram kapandığı için uygun fiyatlı bir cihaz alıp Ocak ayında S23 Ultrayı satmayı düşünüyordum fakat çok çok arada kaldım.

Oyla:
Üst Alt