Soru yurtdışı cihazım hakkında

eXcitinG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
merhaba yurtdışı kapalı kutu telefoncu dan gecen sene mi 9t aldım ama ürüne root yapılmadı vede 1 yıla yakındır ürünü kullanıyorum telefon kapanmadı btk dan mesaj geldi kapanacak diye defalarca ama kapanmadı. sizce ne olmuş olabilir beni es mi geçtiler nasıl oldu çözemedim telefonun tüm özelliklerini kullanabiliyorum sorun yok.

kvkfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
merhaba yurtdışı kapalı kutu telefoncu dan gecen sene mi 9t aldım ama ürüne root yapılmadı vede 1 yıla yakındır ürünü kullanıyorum telefon kapanmadı btk dan mesaj geldi kapanacak diye defalarca ama kapanmadı. sizce ne olmuş olabilir beni es mi geçtiler nasıl oldu çözemedim telefonun tüm özelliklerini kullanabiliyorum sorun yok.
Hocam muhtemelen yakın bir dönem içerisinde kapanır bazen böyle geciklemeler olabiliyor siz IMEI repair işlemini yaptırın birine

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ahmedo38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
35
*#06# yap çıkan imei numarasını edevletten sorgulat hangi cihaz çıkıyor

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

eXcitinG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorgulattım kayıt dışı diyor ama bunu daha önce yaptım ben sorgulattım sonuç değişmedi ürünü aynı şekilde kullanabiliyorum ben root falan yaptırmadım üşenmiştim telefoncu ya gidip root attırmaya işlerim yogundu 3 4 defa mesaj geldi bir daha gelmedi ve ürün kapanmadı 4.5 g volte vs hepsini kullanabiliyorum telefonda cok garibime geldi daha önce başına gelen oldu mu acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam muhtemelen yakın bir dönem içerisinde kapanır bazen böyle geciklemeler olabiliyor siz IMEI repair işlemini yaptırın birine

1 yılı geçti gececek yani eğer kapanmaz ise attırmak istemiyorum boşu boşuna cünkü cihazı sıfırlayamıyorsun vb bazı programlar rootlu olduğu için kurulmuyor vb şeylerden dolayı bu şekilde şimdilik memnunum bakalım kapanırsa şayet root ozaman attırmayı düşünüyorum kapanmaz ise bu şekilde bozulana kadar kullanırım.

Oyla:

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
14
Bende bazı insanlardan duymuştum mesaj geliyor ama kapanmıyor diye ama cihazı aldığım adam repair yapmıştı zararını görmedim. Bence yinede işinizi şansa bırakmayın imkanınız varsa işlemi yaptırın birine

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sorgulattım kayıt dışı diyor ama bunu daha önce yaptım ben sorgulattım sonuç değişmedi ürünü aynı şekilde kullanabiliyorum ben root falan yaptırmadım üşenmiştim telefoncu ya gidip root attırmaya işlerim yogundu 3 4 defa mesaj geldi bir daha gelmedi ve ürün kapanmadı 4.5 g volte vs hepsini kullanabiliyorum telefonda cok garibime geldi daha önce başına gelen oldu mu acaba ?

1 yılı geçti gececek yani eğer kapanmaz ise attırmak istemiyorum boşu boşuna cünkü cihazı sıfırlayamıyorsun vb bazı programlar rootlu olduğu için kurulmuyor vb şeylerden dolayı bu şekilde şimdilik memnunum bakalım kapanırsa şayet root ozaman attırmayı düşünüyorum kapanmaz ise bu şekilde bozulana kadar kullanırım.

BL açık kalmak suretiyle kapanana kadar kullanın..

Uluorta her yere yazmayın, kulağınızın üstüne yatin,ses çıkarmayın haha--

Oyla:

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sporcu
Konular
37
IMEI, Root vs atmasanız bile Bootloader kilidini her ihtimale karşı IMEI kapanmadan önce açın...

Oyla:

kvkfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8

Hocam işlemlerden sonra unroot işlemi yapabilirsiniz root tan şikayetçiyseniz şayet
Düzenleme : Magisk üzerinden istediğiniz uygulamalardan magisk gizliyebilir yani istediğiniz uygulamaya cihazı root suz gösterebilirsiniz

Oyla:

eXcitinG

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha hiç rootlu yaptırmadım yigene de almıştım ona root yaptırdık kullanıyor ama ilk root yapımında sorun vardı düzgün olmamıştı bazı uygulamalar sacmalıyordu tekrar atılacaktı bakalım şuan ben memnunum bir sorun yok.

Hocam işlemlerden sonra unroot işlemi yapabilirsiniz root tan şikayetçiyseniz şayet
Düzenleme : Magisk üzerinden istediğiniz uygulamalardan magisk gizliyebilir yani istediğiniz uygulamaya cihazı root suz gösterebilirsiniz
BL açık kalmak suretiyle kapanana kadar kullanın..

Uluorta her yere yazmayın, kulağınızın üstüne yatin,ses çıkarmayın haha--

önerin için teşekkürler BL kiliti açık diye düşünüyorum cünkü mesaj gelince root attırmak için telefoncu ya gittim pc ye bağladı dedi ki 1 ay sonra açılacakmış dedi sanırım oda BL kiliti olduğunu düşünüyorum sonra bir daha gitmedim vaktim çok yoktu ugraşmak istemedim birde rootsuz kullanabildiğim için şuan memnunum operatör değiştirmeye de korkuyorum acaba birşey olur mu diye türk telekom kullanıyorum şimdilik memnunum.

Oyla:
Üst Alt