Yardım Yurt dışı telefon tavsiyesi

neiker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neiker
Cihazım
N13 P+ 5G
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
.
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Poco X6 Pro ve Redmi Note 13 Pro+ arasındayım. BL'ın kapalı olması, fake rom olması ya da China ve India romlarda Band20 eksikliği gibi sorunlarla uğraşmayacağım bir cihaz var mı? Gördüğüm kadarıyla Poco CE sertifikasıyla geliyor. Bu onun orijinal global roma sahip olduğunu ve bl, rom değiştirme gibi şeylerle uğraştırmayacağını gösterir mi? Kısacası sadece IMEI'si ile uğraşacağım bir cihaz tavsiye edebilir misiniz? Yurt dışı cihaz alınırken nelere dikkat etmem gerekiyor gibisinden yazarsanız minnettar olurum.

neiker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neiker
Cihazım
N13 P+ 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
X6 Pro çok daha iyi bir performans sergiler,bende almayı düşünüyorum.
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ben artık telefonun özelliklerini kıyaslamayı geçtim. Ikisinde de fena olmayan işlemciler var Poco'daki ise şahane bir işlemci. Benim sorum şu ki, yurt dışı olarak aldığımda ne gibi sorunlarla karşılaşırım? Fake rom var mı bunlarda? Bootloader kilidi açılabiliyor mu? Note 13 pro plus'larin sanırım hemen hepsinde BL kapalı gelmiş sorunluymuş bu yönden. Poco da böyle mi acaba

Oyla:

alimitnick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Ben artık telefonun özelliklerini kıyaslamayı geçtim. Ikisinde de fena olmayan işlemciler var Poco'daki ise şahane bir işlemci. Benim sorum şu ki, yurt dışı olarak aldığımda ne gibi sorunlarla karşılaşırım? Fake rom var mı bunlarda? Bootloader kilidi açılabiliyor mu? Note 13 pro plus'larin sanırım hemen hepsinde BL kapalı gelmiş sorunluymuş bu yönden. Poco da böyle mi acaba
13 pro plus modellerinin kilitleri yetkili hesap ile açılıyor ve fiyatı biraz tuzlu.

Oyla:

neiker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neiker
Cihazım
N13 P+ 5G
Konular
1

13 pro plus modellerinin kilitleri yetkili hesap ile açılıyor ve fiyatı biraz tuzlu.
CE olanlar da romu ile oynanmış cihazlar mı peki hocam bilginiz var mı? Yoksa direkt global rom mu yüklü geliyor

Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
13T Tavsiye ederim hocam, Xiaomi alacaksan Mi serisi her zaman malzeme ve yazılım olarak Poco ve Redmiye göre önde bence. Sana şöyle örnek vereyim Mi8Se'den Redmi Note 10Pro'ya geçtim, attan inip eşşeğe binmiş gibi oldum. Redmi Note13Pro+ veya Poco X6 modelini alacaktım ama 13T aklımı çeldi. Şimdi iyiki almışım diyorum

Oyla:

neiker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neiker
Cihazım
N13 P+ 5G
Konular
1
13T Tavsiye ederim hocam, Xiaomi alacaksan Mi serisi her zaman malzeme ve yazılım olarak Poco ve Redmiye göre önde bence. Sana şöyle örnek vereyim Mi8Se'den Redmi Note 10Pro'ya geçtim, attan inip eşşeğe binmiş gibi oldum. Redmi Note13Pro+ veya Poco X6 modelini alacaktım ama 13T aklımı çeldi. Şimdi iyiki almışım diyorum
Hocam Mi kalitesi elbette tartışılmaz ama bütçe dahilinde oralara çıkamıyorum maalesef. Yurt dışı X6 Pro tavsiye eder misiniz peki?

Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
x6 pro kağıt üstünde donanım olarak güzel bi cihaz gibi duruyor ama kullanıcı yorumları çokta iyi değil gibi. Yanlış yönlendirmek istemem, cihazı bilen kullanan kişilerin yorum yapması daha doğru olur hocam

Oyla:
Üst Alt