Çözüldü Yurt dışı Redmi Note 8 Pro imei gider mi?

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
sa cihazım 12.0.8.0 güncellersem ımeı gidermi bootloader kilidi kapalı root işlemi yok sanırsam twrp de yok normal ayarlardan en son paket indir deyip güncellersem ımeı uçarmı daha önce ki telefonum oda yine rn8 proydu ama onun bl kilidi fln açıktı bunun kilidi kapalıyken attılar ımeiyi android sürümü fln yükselceği için korkuyorum ımeı gider diye

not:atan adam güncelleme dedi ama birçok konuya baktım uçmaz demişler ımeıye

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
315
sa cihazım 12.0.8.0 güncellersem ımeı gidermi bootloader kilidi kapalı root işlemi yok sanırsam twrp de yok normal ayarlardan en son paket indir deyip güncellersem ımeı uçarmı daha önce ki telefonum oda yine rn8 proydu ama onun bl kilidi fln açıktı bunun kilidi kapalıyken attılar ımeiyi android sürümü fln yükselceği için korkuyorum ımeı gider diye

not:atan adam güncelleme dedi ama birçok konuya baktım uçmaz demişler ımeıye

Bendeki gitmiyordu. Eğer doğru yöntemle attıysa mtk işlemcili note 8 pro da hiç bir şekilde gitmiyor

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendeki gitmiyordu. Eğer doğru yöntemle attıysa mtk işlemcili note 8 pro da hiç bir şekilde gitmiyor
hocam valla ımeı sıkıntısız çalışıyor hat,mobil, vs hiçbir sıkıntı yaşamadım ama bl kilidi kapalı nasıl attı ımeiyi o kafamı karıştırdı o yüzden güncellemeye çekiniyorum kendiside güncelleme dedi çünkü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam valla ımeı sıkıntısız çalışıyor hat,mobil, vs hiçbir sıkıntı yaşamadım ama bl kilidi kapalı nasıl attı ımeiyi o kafamı karıştırdı o yüzden güncellemeye çekiniyorum kendiside güncelleme dedi çünkü
dft pro dan atmış olabilir

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
315

Daha iyi bilen arkadaşlar vardır ama bootloader açıp atmıştır sanırım. Sonra kapamıştır. Keşke açık kalaydı, sonuçta bir farkı olmazdı size. Çin cihazlarında kapalı olmasının avantajı yok

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Daha iyi bilen arkadaşlar vardır ama bootloader açıp atmıştır sanırım. Sonra kapamıştır. Keşke açık kalaydı, sonuçta bir farkı olmazdı size. Çin cihazlarında kapalı olmasının avantajı yok
Merhaba ben kendim IMEI attım. Sonra defalarca ayarlar bölümünden güncelleme aldım. Gitmiyor arkadaşlar. Ki rom değişikliği vs de yaptım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Merhaba ben kendim IMEI attım. Sonra defalarca ayarlar bölümünden güncelleme aldım. Gitmiyor arkadaşlar. Ki rom değişikliği vs de yaptım.

o zaman güncelliyim umarım sıkıntı çıkmaz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde ustam pc var imkanım var ımeı giderse kendim atıyım siz nasıl attınız anlatabilirmisiniz rica etsem

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
çözüldü olarak işaretlenebilir