Soru Yurt Dışı İphone Almak Mantıklı Mı

FARUKBEY1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
15
Telefon Modeli
iPhone 13 Pro max
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar ben yurt dışı iPhone 13 pro Max almak istiyorum ama bu IMEI işini normal sim ve e sim olarak kullanmak istiyorum bu simler takıldıktan sonra kaç ay kullanabiliyor ve her yıl kullanılma süresi yenileniyor mu bide sizce mantıklıii ollurmu bana exileri ne olur cevaplayın

DoktorProxy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
26
2 sim 4+4 ay kullanabilirsiniz her yıl yenilenir. Güzel Yanı şu bitane yurtiçi 6s veya 7 alırsınız icloudunu eşleştirirsiniz 6s e gelen aramalar 13 e de gelir. İnternet kullanmak istersenız diğer telefonu sürekli yanınızda taşıyıp internet paylaşımı yapabilirsiniz.

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Geri satmayı düşünürseniz kayıtsız olduğu için sıkıntı yaşarsınız satabilirsenizde ederinin çok altında gider Ama alırım satma derdim olmaz her yıl yenilemeyle veya arkadaşın dediği gibi yada (hatla doğrudan çalışan ve aramaları bluetooth ile cihaza yansıtan ürünlerde var Apple için) kullanırsınız. Her halükarda tr fiyatından ucuza kapatırsınız.

Oyla:

FARUKBEY1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 sim 4+4 ay kullanabilirsiniz her yıl yenilenir. Güzel Yanı şu bitane yurtiçi 6s veya 7 alırsınız icloudunu eşleştirirsiniz 6s e gelen aramalar 13 e de gelir. İnternet kullanmak istersenız diğer telefonu sürekli yanınızda taşıyıp internet paylaşımı yapabilirsiniz.
Peki hangi modelini almamı önerirsiniz düz modelleri ful 60hz bu yüzden almam

Oyla:
Üst Alt