Tavsiye Yurt Dışı iPhone 13 Nereden Almalıyım?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
iOS 15.5
Telefon Modeli
iPhone 11
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar geçenki lansmandan sonra iPhone 13 bayağı ucuzladı yurt dışında. Ben de bulabilirsem almayı düşünüyorum. 1 yıl uluslararası garanti varmış. Bunu bilmiyordum. Nereden temin edebilirim? Güvenli bir şekilde almak istiyorum.

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Onu baya sıkılaştırdılar hocam, telefoncuların çoğu dolandırıcı, elinizde patlıyor cihazlar. Kendiniz yurtdışına çıkıp almanız gerekiyor. Çünkü kayıt yaparken pasaport bilgileriniz isteniyor ve sadece sizin adınıza olan hatlara kaydoluyor. Pasaportunuz güçlüyse Bulgara gidip alın gelin en kolay değilse Gürcistan güzel bir seçim olur gezmiş de olursunuz.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Pasoport kaydı yapıcaksanız önerebilieceğim sağlam devamlı aldığım iki kişi var hocam yönlendirme yapabilirim .Yurt dışı piyasasında uyguna satan iki satıcı var yazaarsanız yönlendirme yapayım

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu baya sıkılaştırdılar hocam, telefoncuların çoğu dolandırıcı, elinizde patlıyor cihazlar. Kendiniz yurtdışına çıkıp almanız gerekiyor. Çünkü kayıt yaparken pasaport bilgileriniz isteniyor ve sadece sizin adınıza olan hatlara kaydoluyor. Pasaportunuz güçlüyse Bulgara gidip alın gelin en kolay değilse Gürcistan güzel bir seçim olur gezmiş de olursunuz.
👍🏻 Bulgaristan biraz uzak ama Gürcistan süper olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

11 çöp . 12 ve 13 e yönelin .
Çöp değil ama ucuza aldım ve şuan çok pahalı. Satıp iPhone 13 almak daha mantıklı geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pasoport kaydı yapıcaksanız önerebilieceğim sağlam devamlı aldığım iki kişi var hocam yönlendirme yapabilirim .Yurt dışı piyasasında uyguna satan iki satıcı var yazaarsanız yönlendirme yapayım
Çok teşekkür ederim hocam. Gürc. çok mantıklı geldi hem gezi hem de elden almış olurum. Zaten yolum Karadeniz'e düşüyor, bir dahaki gittiğimde alırım inşallah.
Eğer o olmazsa sizinle iletişime geçerim
👍🏻👍🏻👍🏻

Oyla:
Üst Alt