Soru Yurt Dışı Global Redmi Note 13 Pro 5G nereden alınır?

XSD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Poco F
Konular
1
Evet arkadaşlar 13 pro 5g global almayı düşünüyorum fakat baktığım her cihaz fake romlu çin cihazı çıkıyor. Bildiğiniz bir global satan yer kişi var mıdır? Bootloader açık ve nfc ile kullanmak istiyorum fakat çin versiyonunda pek mümkün görünmüyor.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
16
Evet arkadaşlar 13 pro 5g global almayı düşünüyorum fakat baktığım her cihaz fake romlu çin cihazı çıkıyor. Bildiğiniz bir global satan yer kişi var mıdır? Bootloader açık ve nfc ile kullanmak istiyorum fakat çin versiyonunda pek mümkün görünmüyor.
Onunla uğraşıcağınıza samsung a55 alın derim. Çoğu özellikleri hemen hemen aynı ve 12 bine bulursunuz rahat onun fiyatı da 16 bin lira onunla uğraşana kadar 4 bin fazla verin kafanız rahat olsun derim ve tr cihazı.

IMXSD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Samsung
Konular
0
Onunla uğraşıcağınıza samsung a55 alın derim. Çoğu özellikleri hemen hemen aynı ve 12 bine bulursunuz rahat onun fiyatı da 16 bin lira onunla uğraşana kadar 4 bin fazla verin kafanız rahat olsun derim ve tr cihazı.
Exynos ile uğraşacağıma yurt dışı ile uğraşırım hocam sağ olun. Satıcı önerisi olan varsa alayım başka bir şeye ihtiyacım yok

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
16
Exynos ile uğraşacağıma yurt dışı ile uğraşırım hocam sağ olun. Satıcı önerisi olan varsa alayım başka bir şeye ihtiyacım yok
Bunu siz değil de konu sahibi derse daha mutlu olurum. Benim yaptığım bir öneriydi zaten kabul etmezse satıcı söyleriz elbet.

XSD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Poco F
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu siz değil de konu sahibi derse daha mutlu olurum. Benim yaptığım bir öneriydi zaten kabul etmezse satıcı söyleriz elbet.
Yanlış hesaptan yazmışım hocam o hesap da benim. Yine de duyarlılığınız için teşekkür ederim

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Ankarada iseniz önereceğim yer var. Şehir dışına kargo ile güvenli gönderim sağlıyor isterseniz bilgileri atarım bi görüşürsünüz.

alimitnick

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Sarı sitede var hocam.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
16
Üst Alt