Yardım Yurt dışı cihaz güncelleme

jpegorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi note 11 s
Konular
1
Bu güncellemeyi yaptım ve cihazda ses kısamıyor video çekemiyor ses kaydı atamıyor telefonla konuşamıyorum hiç bir türlü ses gelmiyor gitmiyor ne yapmam gerekiyor bilen yardımcı olabilecek var mı cihaz yurtdışı redmi note 11 se

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-17-12-30-17-054_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-10-17-12-30-17-054_com.android.updater.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 12

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Bu güncellemeyi yaptım ve cihazda ses kısamıyor video çekemiyor ses kaydı atamıyor telefonla konuşamıyorum hiç bir türlü ses gelmiyor gitmiyor ne yapmam gerekiyor bilen yardımcı olabilecek var mı cihaz yurtdışı redmi note 11 se

Cihazı kapatıp tekrar açın. Düzelmezse mikrofon izinleriniz kapatılmış gibi görünüyor

jpegorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi note 11 s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı kapatıp tekrar açın. Düzelmezse mikrofon izinleriniz kapatılmış gibi görünüyor
Mikrofon ile ilgili hiç bir şey yapamıyorum video kaydedemiyorum kaçak cihaz olduğu için güncelledikten sonra böyle oldu sesi full kapatsam bile son ses şarkı video izliyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Mikrofon ile ilgili hiç bir şey yapamıyorum video kaydedemiyorum kaçak cihaz olduğu için güncelledikten sonra böyle oldu sesi full kapatsam bile son ses şarkı video izliyorum

Çok ilginç bir durum hocam. aklıma gelen çözüm mi flash ile stok rom flashlamak. Ama kaçak cihaz ile rom güncelleme arasında bir bağ olamaz. Cihaz cihazdır. İmei durumunuz sorun olmadıkça da bir fark yaşamazsınız.

krshoot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Note 11 SE
Konular
1
Sorunu çözebildiniz mi bende de aynısı oldu

Üst Alt