Sohbet Yunanistan Yeraltında Gelen Gizemli Sesin Sırrı Çözüldü

turkans

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turkan
Cihazım
mi10
Konular
16
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yunanistan Selanik'te yeraltından gelen ve sadece gece duyulan gizemli sesin sırrı çözüldü. Gizemli ses 5 haftadır geceleri bölgede duyuluyor. Garip ve ürkütücü ses Selaniklilerin kabusu oldu.

Aralık ayından bu yana neredeyse 5 haftadır her gece Selanik'te duyulan tuhaf ses, kent sakinlerini ürkütmeye devam ediyor. Kent halkı, bu gizemli sesi şehrin birçok mahallesinde duyulabilen ancak en çok Kifisias ve Akropoleos yollarının buluştuğu bölgeden gelen 'sağır edici şekilde ürkütücü, hatta uhrevi gizemli bir ses' olarak tanımlıyor.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Gizemi neymiş peki ?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Tırstım bir miktar açıkçası. Kaynağı da pek inandırıcı gelmedi çünkü ses aralıkları biraz daha yavaşken videodaki makinede biraz daha hızlı

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Tırstım bir miktar açıkçası. Kaynağı da pek inandırıcı gelmedi çünkü ses aralıkları biraz daha yavaşken videodaki makinede biraz daha hızlı
Aynısı Denizli'de de olmuş, Webtekno'nun yalan haber yapacağını sanmam ki zaten aynı haber çoğu haber kanalında paylaşıldı Denizli örneğiyle.

Keremakiferturkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Poco F2 pro
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
11
cnnturk haberine göre;

GİZEMLİ SESİN KAYNAĞI, SU DEPOSU MU?

Selanik Sular İdaresi tarafından yürütülen çalışmaya göre, gizemli sesin kaynağı mahalleye 2 kilometre uzaklıkta bulunan bir su deposu pompasına ait.

Sesin kaynağına yönelik iddialar arasında ise su depoları yer alıyor. Ancak konuya yönelik herhangi bir teyit yetkililerden henüz gelmedi. Sesin gece geç saatlerde artmasının sebebine yönelik kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, gece saatlerinde su tüketiminin az olması, pompanın yüksek tazyikle çalışmasına neden olmuştu.

Üst Alt