Soru Yüklü uygulamayı düzenleme (root)

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
floyd q v6.0 magisk 23.0
Telefon Modeli
s7 edge
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba, ben bir uygulama yükledim play storedan ve yüklediğim uygulamada değiştirmek istediğim ufak bir yazı var bu yazıyı nasıl değiştirebilirim?
apk editör studio kullandım ama uygulama açılmadı
apk editor pro plus kullandım yine açılmadı
bu sefer root ile data/app yerindeki base.apk yi aldım düzenledim tekrar değiştirilmiş base.apk yi root browserla orjinal base.apk yerine koydum yine yemedi.
başka nasıl yapabilirim bir yolu varmı?
asıl ihtiyacım 5 dakikalığına uygulamadaki yazıyı değiştirmek. aynı chromeda incele deyip web sitesindeki yazıları değiştirmek gibi?

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
merhaba, ben bir uygulama yükledim play storedan ve yüklediğim uygulamada değiştirmek istediğim ufak bir yazı var bu yazıyı nasıl değiştirebilirim?
apk editör studio kullandım ama uygulama açılmadı
apk editor pro plus kullandım yine açılmadı
bu sefer root ile data/app yerindeki base.apk yi aldım düzenledim tekrar değiştirilmiş base.apk yi root browserla orjinal base.apk yerine koydum yine yemedi.
başka nasıl yapabilirim bir yolu varmı?
asıl ihtiyacım 5 dakikalığına uygulamadaki yazıyı değiştirmek. aynı chromeda incele deyip web sitesindeki yazıları değiştirmek gibi?
Merhaba. Uygulamanın adı nedir ve içindeki hangi yazıyı değiştirmek istiyorsunuz? Yazı tipini değiştirmek istiyorsanız kodlama bilgisi olmadan olmaz sanırım.

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Uygulamanın adı nedir ve içindeki hangi yazıyı değiştirmek istiyorsunuz? Yazı tipini değiştirmek istiyorsanız kodlama bilgisi olmadan olmaz sanırım.
Normalde Apk editor studio ile strings kısmından değiştiriyorum oluyor, mesela evet yazan yeri hayır diyorum, dolap, trendyol, gittigidiyor, Türkiye finans gibi appler oluyor, fakat Huawei app store, Kuveyt Türk, trade plus gibi appler olmuyor, mesela trade plusu nasıl yapabilirim orda müşteri ol kısmını atıyorum müşteri olma yapacağım. Apk stüdyo ile yapıp apkyi düzenleyip paketliyorum yüklüyorum telefona ama açılmıyor. Bunun base.apk sini alıp değiştirip uygulama yükluyken root browser ile data/app kısmındaki yere koyuyorum ama yinede uygulama açılmıyor. orjinal base.apk yı geri oraya koyunca açılıyor, bunun bir çözümü lazım bana

Oyla:

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Normalde Apk editor studio ile strings kısmından değiştiriyorum oluyor, mesela evet yazan yeri hayır diyorum, dolap, trendyol, gittigidiyor, Türkiye finans gibi appler oluyor, fakat Huawei app store, Kuveyt Türk, trade plus gibi appler olmuyor, mesela trade plusu nasıl yapabilirim orda müşteri ol kısmını atıyorum müşteri olma yapacağım. Apk stüdyo ile yapıp apkyi düzenleyip paketliyorum yüklüyorum telefona ama açılmıyor. Bunun base.apk sini alıp değiştirip uygulama yükluyken root browser ile data/app kısmındaki yere koyuyorum ama yinede uygulama açılmıyor. orjinal base.apk yı geri oraya koyunca açılıyor, bunun bir çözümü lazım bana
Siz yapmayı biliyormuşsunuz zaten ama bazı apkler düzenlemeye karşı korumalı oluyor, hiçbir şeyi değiştirmeyip yeniden paketleseniz bile çalışmayabilir. Onun çözümünü yıllardır bulamadım. Kusura bakmayın.

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Siz yapmayı biliyormuşsunuz zaten ama bazı apkler düzenlemeye karşı korumalı oluyor, hiçbir şeyi değiştirmeyip yeniden paketleseniz bile çalışmayabilir. Onun çözümünü yıllardır bulamadım. Kusura bakmayın.
Belki bu yıl bulursunuzda banada yazarsınız :)

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Konuya güncel yazdım silmişsiniz lütfen yükselt butonuna basın diye, arıyorum o butonu bulamıyorum bi gösterin bi zahmet!?
Öyle bir buton yoksa bu mesaj buton yerine geçsin :D

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kullanici32, Kendinize ait konunuza girdiğinizde sayfanın en alt kısmında mesaj yazılacak bölümün orda görürsünüz yükselt butonunu...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt