Diğer Yüz Tanıma Özelliği Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşım denemeden neden paylaşıyorsunuz? Adam virüs yapıp paylaştıysa ne olacak? Ben başlığı görüp siteye gittim indirdim hiç bir şey olmadı yüz tanıma yok! Bişey yükledim telefona ama ne olduğunu bilmiyorum bedavadan format işi çıktı başımıza. Rica ediyorum bilmediğiniz anlamadığınız konuları paylaşıp yaymayın. Bu sadece telefon değil her konuda bilmeden emin olmadan yaymayın etrafa.

caglarakgll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi Max 2
Konular
8
Arkadaşım denemeden neden paylaşıyorsunuz? Adam virüs yapıp paylaştıysa ne olacak? Ben başlığı görüp siteye gittim indirdim hiç bir şey olmadı yüz tanıma yok! Bişey yükledim telefona ama ne olduğunu bilmiyorum bedavadan format işi çıktı başımıza. Rica ediyorum bilmediğiniz anlamadığınız konuları paylaşıp yaymayın. Bu sadece telefon değil her konuda bilmeden emin olmadan yaymayın etrafa.
Reis farkındaysan gezinirken bi konu buldum yararı olur belki diye paylaştım ve denemedim yazmışım dikkatli okumuş olsaydın burda böyle yazmazdın. İyi forumlar.

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
LineageOs 15.1'de bölgeyi değiştirmeye de gerek yok. Yüz tanıma özelliği var ama ben kullanmıyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu içerisinde anlatılan yöntemi uygulayarak başarılı olan kullanıcımız olmaması nedeniyle konu yeni yorumlara kapatılmış ve çöp kutusuna taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt