Yardım Yt vanced

mahir033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya 12.5
Telefon Modeli
Poco X3 nfc
Bootloader Kilidi
Açık
Hepinize iyi günler.telefona dahili olan youtube u kaldırıp vanced i entegre etmenin bir yolu varmidir? Root ile yapabilir miyim? Vodafone video pass tarifesi mevcut reklamsız YouTube a girmek istiyorum tarifeden yemeden.baska çözümü olan varsa da yazabilir.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Hepinize iyi günler.telefona dahili olan youtube u kaldırıp vanced i entegre etmenin bir yolu varmidir? Root ile yapabilir miyim? Vodafone video pass tarifesi mevcut reklamsız YouTube a girmek istiyorum tarifeden yemeden.baska çözümü olan varsa da yazabilir.
Hocam zaten root ile vanced yükleyince youtubeyi modifiye ediyor kurabilirsin kaldırmana gerek yok tarifeden de yemez

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Vanced meneger var rootsuz da kurabilirsin.rootlu kurarsan google play güncelleme yapıyor vancedi..
Magisk modül olarakta var,internette arastırırsan bulabilirsin.

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Vanced meneger var rootsuz da kurabilirsin.rootlu kurarsan google play güncelleme yapıyor vancedi..
Magisk modül olarakta var,internette arastırırsan bulabilirsin.

Magisk modülü kalktı hocam rootlu olan daha iyi rootsuzda youtube de kalıyor rootluda youtubeyi vanced yapıyor ayrıca güncellemeyi vanced managerden yapıosun saniyesinde

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Magisk modülü kalktı hocam rootlu olan daha iyi rootsuzda youtube de kalıyor rootluda youtubeyi vanced yapıyor ayrıca güncellemeyi vanced managerden yapıosun saniyesinde
Ben kullanıyorum magiskli resim atmak istedim ama tapatalktan gönderemedim..

Oyla:

mahir033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zaten root ile vanced yükleyince youtubeyi modifiye ediyor kurabilirsin kaldırmana gerek yok tarifeden de yemez
Sağolasın cevap için önemli olan normal kotadan yememesi rootsuz kullanıyorum zaten.root atayım bı ara ozaman teşekkürler

Oyla:

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
roota gerek yok vanced manager ile kurun direkt. ayarlardan standart youtubeun güncellemelerini silin sonra tüm veriyi temizleyin sonra varsayılan olarak vanced ayarlayın. bana türk telekomda sil süpürden gelen youtube hediyesi var ordan yiyor kendi 10gb paketimden yemiyor herhalde sizde de öyle olur. deneme amaçlı bir video izleyin paketinizi kontrol edin.

Oyla:

mahir033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
roota gerek yok vanced manager ile kurun direkt. ayarlardan standart youtubeun güncellemelerini silin sonra tüm veriyi temizleyin sonra varsayılan olarak vanced ayarlayın. bana türk telekomda sil süpürden gelen youtube hediyesi var ordan yiyor kendi 10gb paketimden yemiyor herhalde sizde de öyle olur. deneme amaçlı bir video izleyin paketinizi kontrol edin.
Root attım şuanda hem vanced hem normal YouTube yüklü mevcut halının üstüne entegre olmadı böyle bı deniyecegim bakalim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam rootlu kurdum şuanda iki tane YouTube oldu orijinal yoytubeyi kaldırmanın bı yolu varmi

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Root attım şuanda hem vanced hem normal YouTube yüklü mevcut halının üstüne entegre olmadı böyle bı deniyecegim bakalim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam rootlu kurdum şuanda iki tane YouTube oldu orijinal yoytubeyi kaldırmanın bı yolu varmi
Sistem uygulama dondurma uygulamalarından dondurabilirsin titanium backup mesela.silme yapmayın belki bootloba düşebilir cihaz..
Hocam root varsa kullandığınız telefonun eu romunu falan kursanız onda youtube falan olmuyor..

Oyla:

mahir033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
16
Sistem uygulama dondurma uygulamalarından dondurabilirsin titanium backup mesela.silme yapmayın belki bootloba düşebilir cihaz..
Hocam root varsa kullandığınız telefonun eu romunu falan kursanız onda youtube falan olmuyor..

Mevcut romdan memnunum aslında bu şekilde bı çözüm bulmaya çalışıyorum yoksa son çare artık rom degisme

Oyla:
Üst Alt