Yardım Youtube

muharrem1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Not10s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.5
Telefon Modeli
not10s
Bootloader Kilidi
Açık
not10s aldım 3 gün oluyor. Telefondan bi sıkıntım yok tek sıkıntım youtube veya netflix telefonu ilk aldınız youtube girdiniz video açtınız sıkıntı yok aşşağıya indiniz farklı bişey yapmak için tekrar youtube a girdiğiniz zaman video aşırı parlamaya başlıyor. ve telefonu aç kapa yapmadan düzelmiyor aç kapa yaptıktan sonra tekrar girin tekrar kapatın açın yine aynı sorun devam ediyor ne yapmalıyım.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
not10s aldım 3 gün oluyor. Telefondan bi sıkıntım yok tek sıkıntım youtube veya netflix telefonu ilk aldınız youtube girdiniz video açtınız sıkıntı yok aşşağıya indiniz farklı bişey yapmak için tekrar youtube a girdiğiniz zaman video aşırı parlamaya başlıyor. ve telefonu aç kapa yapmadan düzelmiyor aç kapa yaptıktan sonra tekrar girin tekrar kapatın açın yine aynı sorun devam ediyor ne yapmalıyım.
Sürüm de telefona uyumsuzluk olabilir.youtube vanced kurup birde onda deneyin,reklamsızdır

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

muharrem1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Not10s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
usta hadi diyelim o işe yaradı netflix nasıl yapacaz bu böyle olmaz ki keşke samsung alsaydım. ama daha bu hataya bi daha düşmem. daha ölümüne samsung alıcam yok oppo ymuş yok xiaomi miymiş. hepsini artık almam android de tek sorunsuz telefon var samsung

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
usta hadi diyelim o işe yaradı netflix nasıl yapacaz bu böyle olmaz ki keşke samsung alsaydım. ama daha bu hataya bi daha düşmem. daha ölümüne samsung alıcam yok oppo ymuş yok xiaomi miymiş. hepsini artık almam android de tek sorunsuz telefon var samsung
Mtk işlemcilerde bu tarz sorunlar olabiliyor..uyumsuzluk adına bazı oyunlarda da olabilir bu tarz sorunlar.

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt