Yardım Youtube yi sildikten sonra telefon fastboot da kaldı

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mui 11
Telefon Modeli
Xiaomi mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba telefonuma YouTube vanced ı yükledikten sonra gereksiz gördüğüm için normal olan youtubeyi sistem app remower ile root yetkisi vererek sildim ve restart yaptım fakat telefon fastboot da kaldı başka birşey silmediğime eminim fakat neden böyle oldu anlam veremedim neyseki yedek almıştım açabildim telefonu nedeni ne olabilir sizce

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
YouTube sistem uygulamasi olarak gözüküyor diye düşünüyorum mesela bende msa diye bir şey vardı onu sildikten sonra reset atınca aynı duruma maruz kaldım yapabileceginiz şey devre dışı bırakmak

Oyla:

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
YouTube sistem uygulamasi olarak gözüküyor diye düşünüyorum mesela bende msa diye bir şey vardı onu sildikten sonra reset atınca aynı duruma maruz kaldım yapabileceginiz şey devre dışı bırakmak
Peki bu diger sistem uygulamalarını silmek istediğimde mi olacak ben diger telefonlarımda hiç böyle bişeyle karşılaşmadım

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Peki bu diger sistem uygulamalarını silmek istediğimde mi olacak ben diger telefonlarımda hiç böyle bişeyle karşılaşmadım
teker teker test edemedim fakat farkettiğim kadarıyla Xiaomi bir çok sistem uygulamasinin silinmesine izin vermiyor bu yüzden 3-4 defa bootlop yemekten sıkılıp denemeyi bıraktım sadece devre dışı bırakıyorum iş görüyor en azından

Oyla:

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
teker teker test edemedim fakat farkettiğim kadarıyla Xiaomi bir çok sistem uygulamasinin silinmesine izin vermiyor bu yüzden 3-4 defa bootlop yemekten sıkılıp denemeyi bıraktım sadece devre dışı bırakıyorum iş görüyor en azından
Çok teşekkür ederim sağolun bende öyle yaparım artık

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ben ADB komutları ile devre dışı bırakıyorum. Baya işe yarıyor gibi geldi bana
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

YouTube silince bootloop olması çoğu telefonda oluyor. Samsungda da denedim onda da oldu en iyisi devre dışı bırakmak veya ADB komutları ile halletmek

Oyla:
Üst Alt