Yardım Youtube yansıtma sorunu

Senrdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Senanur
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
Redmi Note 9s telefonumdan youtube videosu izlerken tvde izle butonuna bastığımda hata alıyorum. Tvde bulabildiğim tüm ayarları yaptım fakat halen durum aynı çözümü var mıdır acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
TV ayarlarını fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar denemenizi tavsiye ederim,ayrıca smart tv yazılım güncellemelerinide kontrol edin.
1 samsung 1 philips smart tv kullandım ikisindede herhangi bir ayar yapmadan bağlandım ve hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım muhtemelen siz fabrika ayarlarına dönünce sorun çözülecektir.

Oyla:

Senrdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Senanur
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TV ayarlarını fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar denemenizi tavsiye ederim,ayrıca smart tv yazılım güncellemelerinide kontrol edin.
1 samsung 1 philips smart tv kullandım ikisindede herhangi bir ayar yapmadan bağlandım ve hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım muhtemelen siz fabrika ayarlarına dönünce sorun çözülecektir.
Telefonu ilk aldığım sıralar sorunsuz bağlanıyordu bir anda oldu açıkçası. Evdeki tüm telefonlar tv'ye sorunsuz bağlanıyor bir tek bende böyle bir problem var. Tv'nin yazılımı da güncel.

Oyla:
Üst Alt