Yardım YouTube videosunu chroma da oynatması

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Arkadaşlar ben telefonda internet tarayıcısı olarak Chrome kullanıyorum. Bazen aradığım bir konu hakkında video oluyor. Bu video Youtube da. Ben linke tıkladığımda video Chrome üzerinde youtube a girerek açıyor. Ben ise direk YouTube uygulamasından açmasını istiyorum. Sanki daha önce bu şekildeydi yada ben ayarlamıştım ama şuan ayarlayamıyorum. Bunu bu şekilde kullanan varmı.
Teşekkürler

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Chrome kullanmiyorum hocam hatirladigim kadari ile yonlendireyim belki ise yarar sag ust uc noktaya basin masaustu sitesinde goster secenegine dokunup dener misiniz

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Chrome uygulamasına uzun basın uygulama bilgisi diyip en alta kaydırın varsayılanları temizle diyin düzelecektir

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Chrome kullanmiyorum hocam hatirladigim kadari ile yonlendireyim belki ise yarar sag ust uc noktaya basin masaustu sitesinde goster secenegine dokunup dener misiniz
Bu şekilde oluyor fakat masaüstü seçeneği seçili olması gerekiyor. Mobile dönünce yine aynısı oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Chrome uygulamasına uzun basın uygulama bilgisi diyip en alta kaydırın varsayılanları temizle diyin düzelecektir
Hiç bir varsayılan ayarlı değil ama yinede yaptım.

Üst Alt