Yardım YouTube vanced güvenli mi ?

roboski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi note 10 s
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13
Telefon Modeli
Redmi note 10 s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar YouTube vancede giriş yaptığım zaman benden doğrulama istiyor doğrulama yapıyorum ardından Google hesabımdaki cihazlara bakıyorum yeni cihaz ekleniyor sadece vancede giriş yaptığım zaman oluyor. YouTube vanced ne kadar güvenli daha önce giriş yaptığımda iPhone mac cihazı eklenmişti şuan Google pixel cihazı eklendi bu hiç bana güvenli gelmiyor YouTube vanced kullananlar hesaptaki cihazları bir kontrol etsin. Bunun nedenini nedir acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Modlanmış bir uygulama kullanıyorsunuz, geliştirici istediği taktirde zaten böyle bir şey yapabilir ancak Vanced çok bilindik bir proje olduğu için diğer modlu YouTube uygulamalarına göre daha güvenilir. Ancak resmi olmayan her yazılımda tabiki de güvenlik riski az ve ya çok vardır.

Ancak bu bahsettiğiniz olay güvenlikle alakalı degil rootsuz Vanced kullanıyorsunuz muhtemelen ve bu yüzden MicroG de kurdunuz hesabınıza giriş yapabilmek için, MicroG hangi telefon modeli olarak gösterirse kendisini o şekilde gözükür Google cihaz geçmişinde. Ama eğer siz giriş yapmadığınız halde böyle bir bildirim alırsanız o zaman anlarsınız ki sizin dışında birisi hesabınıza girmeye çalışmış.

Oyla:

roboski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi note 10 s
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modlanmış bir uygulama kullanıyorsunuz, geliştirici istediği taktirde zaten böyle bir şey yapabilir ancak Vanced çok bilindik bir proje olduğu için diğer modlu YouTube uygulamalarına göre daha güvenilir. Ancak resmi olmayan her yazılımda tabiki de güvenlik riski az ve ya çok vardır.

Ancak bu bahsettiğiniz olay güvenlikle alakalı degil rootsuz Vanced kullanıyorsunuz muhtemelen ve bu yüzden MicroG de kurdunuz hesabınıza giriş yapabilmek için, MicroG hangi telefon modeli olarak gösterirse kendisini o şekilde gözükür Google cihaz geçmişinde. Ama eğer siz giriş yapmadığınız halde böyle bir bildirim alırsanız o zaman anlarsınız ki sizin dışında birisi hesabınıza girmeye çalışmış.
Hocam çok teşekkür ederim. Hayır sadece vancede giriş yaparken cihaz ekleniyor. vanced ekibi artık vancedi geliştirmiyor revancede geçiş yaptı. Kullandığım sürüm muhtemelen bu en son geliştirdiği sürüm. Peki bu ne kadar güvenli çıkış yapmalımıyım ?

Oyla:

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Merhabalar YouTube vancede giriş yaptığım zaman benden doğrulama istiyor doğrulama yapıyorum ardından Google hesabımdaki cihazlara bakıyorum yeni cihaz ekleniyor sadece vancede giriş yaptığım zaman oluyor. YouTube vanced ne kadar güvenli daha önce giriş yaptığımda iPhone mac cihazı eklenmişti şuan Google pixel cihazı eklendi bu hiç bana güvenli gelmiyor YouTube vanced kullananlar hesaptaki cihazları bir kontrol etsin. Bunun nedenini nedir acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
3 Yıldır kullanıyorum sorun olmadı, güvenin

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam çok teşekkür ederim. Hayır sadece vancede giriş yaparken cihaz ekleniyor. vanced ekibi artık vancedi geliştirmiyor revancede geçiş yaptı. Kullandığım sürüm muhtemelen bu en son geliştirdiği sürüm. Peki bu ne kadar güvenli çıkış yapmalımıyım ?
Güvenlik anlamında bir sorun yaşamazsınız, MicroG sanal bilgisayardan giriş yaptığı için öyle hata alıyorsunuz.

Oyla:

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
Vanced tekrar aktif hale mi geldi? Bir ara kapatılmıştı diye biliyorum.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
ben de 1 yıldan fazladır kullanıyorum. bir güvensizlik durumu hiç hissetmedim.

Oyla:

Espadaa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Espada
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
14
İndirme linkini paylaşır mısınız? 3 yıldır kullandığım uygulama çalışmıyor. Güncelleme istiyor ama güncelleme olmuyor.

Oyla:
Üst Alt