Çözüldü Youtube vanced geçmiş sorunu

gokaykecelioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Note 9 Pro 128
Konular
8
Merhabalar youtube vanced kullanıyorum microg ile fakat geçmiş güncellenmiyor. İzlediğim videolar vs geçmişe gelmiyor. Bilgisayardan veya normal youtube dan izlersem sorun yok güncelleniyor geçmiş ama vanced da naparsam yapıyım olmuyo. Silip son sürüm indirdim micro g ve vanced ı ama yine aynı. Komple hepsini silip magisk ile yükledim yine düzelmedi. Çözüm öneriniz var mı?

Goktu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
adawya gir+denese ayarlara git +izlemeyi ac sonra geri gel adawayi iwlevselliyini kapat sonra youtube gir ve bir sure vidyolar izle ozellikle kisa kisa izle ki arkada kodlar yazilsin sonra deneseye gel orada youtube kodlari olacak ayri ayri 3 tane onlari izin ver sonra adawyi yeniden caliwdir bu kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunlara izin ver sorunun cozulur
Kral ben adaway kullanmıyorum ama yine de bu sorun oluyor son bir kaç haftadır izleme geçmişinde sadece hortlar gözüküyor internetten ne kadar arasamda bu forum dışında hiç bir yerde bu konu hakkında bir şey yok vancedı ve micro gyi silip yeniden yüklemeyi bazı ayarları falan kurcalamak denedim hiç bişey değişmedi bana da bi yardımcı olur musunuz

Oyla:
Üst Alt