Yardım youtube sorunu

• Konbuyu başlatan Pavel
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 4K

Pavel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur Tokmak
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır mi box kullanıyorum ama s değil normal mi box 4 k olmayınından. cihaz 1 yılına girdikten sonra youtube'da problem yaşamaya başladım. video izlerken youtube'da videoyu ileri doğru alıyorum donuyor kitleniyor ve cihaz kendini resetliyor. resetleyince de bir daha açılmıyor. fişi takıp çıkarmam gerekiyor.
bu sorunu başka yaşayan var mı? test edebilir misiniz? nasıl çözerim bunu?

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır mi box kullanıyorum ama s değil normal mi box 4 k olmayınından. cihaz 1 yılına girdikten sonra youtube'da problem yaşamaya başladım. video izlerken youtube'da videoyu ileri doğru alıyorum donuyor kitleniyor ve cihaz kendini resetliyor. resetleyince de bir daha açılmıyor. fişi takıp çıkarmam gerekiyor.
bu sorunu başka yaşayan var mı? test edebilir misiniz? nasıl çözerim bunu?
dün youtube da genel olarak sorun vardı bugün düzeldi, sizinki cihazla alakalı ise cihazın ana ekranında fazla kullanmadığınız uyguları silebilirsiniz
(sadece ana ekrandan cihazdan silinmiyor) örneğin, netflix önerileri, play müzik gibi, bunun için
ayarlar-cihaz tercihleri-ana ekran-kanalları özelleştir. orda ana ekranda görünmesini istemediğiniz yada gereksiz olanları etkisiz yapın belki çözüm olabilir

Oyla:
Üst Alt