Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Revanced extended diye bir yer yok bende. İlk resimdeki yer var oda kapalı ama shorts kısayolu yinede yok.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 10s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şimdi geldi shorts düğmesi.

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Android 7 de çalışmadı bu linkten indirdiklerim, 2 farklı extended apk buldum birinde ekranı kapattıktan 20 30 saniye sonra video duruyor, diğerinde ise arka planda veya ekran kapalı iken video oynatma da bir sıkıntı yok ancak extended uygulamasını açınca video duruyor, en baştan tekrar açmak gerekiyor. Android 7 de çalışan vanced, revanced, bivanced vb. paylaşırsanız sevinirim. aramaya devam :)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Android 7 de çalışmadı bu linkten indirdiklerim, 2 farklı extended apk buldum birinde ekranı kapattıktan 20 30 saniye sonra video duruyor, diğerinde ise arka planda veya ekran kapalı iken video oynatma da bir sıkıntı yok ancak extended uygulamasını açınca video duruyor, en baştan tekrar açmak gerekiyor. Android 7 de çalışan vanced, revanced, bivanced vb. paylaşırsanız sevinirim. aramaya devam :)
Geliştirici konuya hakim ve güncelleme vermiş konuya ekledim yeniden bakabilirsiniz hocam

hepsi1lesme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hepsi1lesme
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
4
önceden Micro- g siz direk orjinal simgeli apk yı yükleyip çalışan uygulamalar vardı. Şimdi de bu şekil apk yapamıyorlar mı acaba _

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
önceden Micro- g siz direk orjinal simgeli apk yı yükleyip çalışan uygulamalar vardı. Şimdi de bu şekil apk yapamıyorlar mı acaba _
Modlanmış sürümler var elbette ancak bazen micro g siz de çalışabiliyor denemeniz lazım.

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Geliştirici konuya hakim ve güncelleme vermiş konuya ekledim yeniden bakabilirsiniz hocam
aynı sıkıntı bunda da var ( belki daha önce indirdiğim apk aynı geliştiricinin olabilir) revanced arkaplana geçtiğinde veya ekran kapandıktan sonra tekrar youtube açtığım zaman ana sayfa veya arama sayfası geliyor (video açılmadan önce ki sayfa)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
aynı sıkıntı bunda da var ( belki daha önce indirdiğim apk aynı geliştiricinin olabilir) revanced arkaplana geçtiğinde veya ekran kapandıktan sonra tekrar youtube açtığım zaman ana sayfa veya arama sayfası geliyor (video açılmadan önce ki sayfa)
Olabilir hocam isterseniz diğer 2 konuma bakın eski sürümler ancak işinizi görebilir.

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6

orjinal simgeli güncel sürümü wrong ip yazdığına bakmayın direk indirme linki (bende öyle görünüyor)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

orjinal simgeli güncel sürümü wrong ip yazdığına bakmayın direk indirme linki (bende öyle görünüyor)
Her adı geçen YT.RVX_xxx olan güncel sürüm benim takip ettiğim geliştiriciye ait değil. Her önünüze gelen güncel sürümü kullanmayın ve önce bir araştırın, konu sürekli olarak güncel kendimde bizzat kullanıyorum. Link paylaşmadan önce konu altına direkt olarak sorsanız cevap veririm hocam.

Üst Alt