Yardım YouTube Problemim Videolar Çıkmıyor

ersin3535

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
6
YouTube ugulamasından girince beyaz ekranda kalıyor. root attım telefona,ondan yaptığını düşündüm rootu kaldırdım sorun düzelmedi. napmam lazım sildim birdaha yükledim nafile

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
YouTube ugulamasından girince beyaz ekranda kalıyor. root attım telefona,ondan yaptığını düşündüm rootu kaldırdım sorun düzelmedi. napmam lazım sildim birdaha yükledim nafile

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Magisk varsa youtube vanced yukle telefonu yeniden baslat uygulama ayarlarina gir youtube tum verileri temizle uygulamayi durdur kisaca youtubeyi fabrika ayarina cevir ac hem reklamsiz kullanirsin hemde arkaplanda calistirirsin magisk yoksa uygulama ayarlari dedigim yerden islemleri tekrarla dene bi

Oyla:

ersin3535

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
6
Magisk varsa youtube vanced yukle telefonu yeniden baslat uygulama ayarlarina gir youtube tum verileri temizle uygulamayi durdur kisaca youtubeyi fabrika ayarina cevir ac hem reklamsiz kullanirsin hemde arkaplanda calistirirsin magisk yoksa uygulama ayarlari dedigim yerden islemleri tekrarla dene bi

Magisk vardı kaldırdım uygulama ayarlarından youtube tüm verileri temizle yaptım olmadı yine aynı problem devam edıyor açmıyor videoları.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Güncelleme varsa marketten güncellemeleri de kaldırır mısınız ?

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
onuda denedim olmadı hiç uğraşmıcam bu telefonu nasıl komple sıfırlıyabilirim twrp den flasladığım dosyalar dahil?

Mi hesabı google hesabını kaldırın alacaksanız resim müzik yedekleyin , twrp açıp wipe şeridi sağa çekin yeniden başlatın 5 dakika bekleyin sıfırlanacaktır,

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Wipe advanced wipe tıkla. Sağ altta format var ona tıkla yes yaz sifirlanir

Arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştığınızı ve iyi niyetli olduğunuzu biliyoruz fakat forum kurallarımızın 2.2. maddesi son derece açık ve net bir şekilde üyelerimizin birbirlerine "sen" şeklinde değil "siz" olarak hitap etmelerini zorunlu tutuyor. Günlük hayatınızda elbette ki karşınızdaki kişiye dilediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz ancak forumumuz üzerinde tüm üyelerimiz birbirlerine "siz" şeklinde hitap etmelidirler.

Bugüne kadar yazmış olduğunuz tüm mesajlarınızda kuralımızı ihlal ettiğiniz için bu uyarıyı yazma ihtiyacı hissettim. Hesabınıza her hangi bir cezai yaptırım uygulanmaması için lütfen bu andan sonra -diğer kurallarımıza da riayet etmekle birlikte- özellikle 2.2. meddemize ayrıca özen göstermenizi rica ediyorum.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Twrp ye giriniz. Wipe-advanced wipe tıklayınız. Sağ altta format vardır. Ona tıklayınız. Gelen ekranda yes yazınız. Cihazıniz sifirlanir

Oyla:

ersin3535

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
LG
Konular
6
Mi hesabı google hesabını kaldırın alacaksanız resim müzik yedekleyin , twrp açıp wipe şeridi sağa çekin yeniden başlatın 5 dakika bekleyin sıfırlanacaktır,
Arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştığınızı ve iyi niyetli olduğunuzu biliyoruz fakat forum kurallarımızın 2.2. maddesi son derece açık ve net bir şekilde üyelerimizin birbirlerine "sen" şeklinde değil "siz" olarak hitap etmelerini zorunlu tutuyor. Günlük hayatınızda elbette ki karşınızdaki kişiye dilediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz ancak forumumuz üzerinde tüm üyelerimiz birbirlerine "siz" şeklinde hitap etmelidirler.

Bugüne kadar yazmış olduğunuz tüm mesajlarınızda kuralımızı ihlal ettiğiniz için bu uyarıyı yazma ihtiyacı hissettim. Hesabınıza her hangi bir cezai yaptırım uygulanmaması için lütfen bu andan sonra -diğer kurallarımıza da riayet etmekle birlikte- özellikle 2.2. meddemize ayrıca özen göstermenizi rica ediyorum.
Twrp ye giriniz. Wipe-advanced wipe tıklayınız. Sağ altta format vardır. Ona tıklayınız. Gelen ekranda yes yazınız. Cihazıniz sifirlanir

Yok olmadı. 2 şekildede yaptım düzelmedi bi Root attık Google camera kuralım dedık onun uğruna telefonu maffetık ne youtubeye gırılıyor nede telefonun kamerası açılıyor 3 4 gündür bunla uğraşıyom kafayı yedirtcek bana.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yok olmadı. 2 şekildede yaptım düzelmedi bi Root attık Google camera kuralım dedık onun uğruna telefonu maffetık ne youtubeye gırılıyor nede telefonun kamerası açılıyor 3 4 gündür bunla uğraşıyom kafayı yedirtcek bana.

Google için kurduysanız rom dosyaları değişir baştan rom kurmanız gerekli sıfırlayarak düzeltmemesi olabilecek bir durum , sıfırlamak demek kullanıcıyı silmek mantığındadır, sistemi sıfırlamaz ,

temiz rom kurarsanız sorununuz düzelecektir,

Oyla:
Üst Alt