Uygulama YouTube Pro v20 | Vanced Alternatif!

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Bu yapımcı ile ilgili olarak (By Sam) telefonlardan veri uçurduğu ve virüslü olduğu yönünde bilgiler vardı nette üstadlar bu konu da bilgi sahibiyse tecrübelerini paylaşırlarsa faydalı olacaktır.

Sevgilerle.

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
her açışta güncelle uyarı çıkıyordu bugün güncelledim vance gibi ölüye döndü. geri 6.0 versiyonunu yükledim ama bu seferde google play sürekli zararlı yazılım uyarısı veriyor. ne yapmaz lazım ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Bu yapımcı ile ilgili olarak (By Sam) telefonlardan veri uçurduğu ve virüslü olduğu yönünde bilgiler vardı nette üstadlar bu konu da bilgi sahibiyse tecrübelerini paylaşırlarsa faydalı olacaktır.

Sevgilerle.
Bu konu hakkında hiç öyle birşey duymadım hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama araştırmasını yapacağım.
her açışta güncelle uyarı çıkıyordu bugün güncelledim vance gibi ölüye döndü. geri 6.0 versiyonunu yükledim ama bu seferde google play sürekli zararlı yazılım uyarısı veriyor. ne yapmaz lazım ?
Google Play protect politakalarını güncelledi ve bir çok modlu uygulamalar hata veriyor, fix dağıtımı yapılmaya başlandı konu güncellenecek.

Edit: Konu güncellenmiştir..!

Son düzenleme:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Bu konu hakkında hiç öyle birşey duymadım hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama araştırmasını yapacağım.

Google Play protect politakalarını güncelledi ve bir çok modlu uygulamalar hata veriyor, fix dağıtımı yapılmaya başlandı konu güncellenecek.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Versiyon 6 harici hepsinde böyle oluyor. Son paylaştığınızda da aynı bu şekilde kalıyor youtube uygulaması

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Versiyon 6 harici hepsinde böyle oluyor. Son paylaştığınızda da aynı bu şekilde kalıyor youtube uygulaması
Mevcut MicroG yi silin yenisini kurun hocam

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4

Araştırma yapabildiniz mi ?

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Telefon üzerinden araştırdım ama herhangi bir şey çıkmadı bu konuya nasıl vardınız

Yabacı forumlarda bu konuda bilgiler var kodların içerisinde veri hırsızlığı yapıldığına dair yazışmalar okudum, program fazla bilinirliği sanırım yok türkçe kaynaklarda fazla bir içerik detay yok çoğu site copy-paste yapmışlar.

O yüzden bende çekimser kaldım, uygulamayı kullanmayı bıraktım.

Sanırım başka alternatif yok bunun kadar hızlı ve modlanmış uygulama.

Bu arada yapımcı olan sam mod adlı kişi hindistanlı onların geçmişi yazılım konusunda iyi değil (casusluk,veri hırsızlığı bakımından) yapımcı hakkında özeliikle bu konu da iyi düşünen yok.

Bildiklerim bunlar, o yüzden bende sordum size.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Yabacı forumlarda bu konuda bilgiler var kodların içerisinde veri hırsızlığı yapıldığına dair yazışmalar okudum, program fazla bilinirliği sanırım yok türkçe kaynaklarda fazla bir içerik detay yok çoğu site copy-paste yapmışlar.

O yüzden bende çekimser kaldım, uygulamayı kullanmayı bıraktım.

Sanırım başka alternatif yok bunun kadar hızlı ve modlanmış uygulama.

Bu arada yapımcı olan sam mod adlı kişi hindistanlı onların geçmişi yazılım konusunda iyi değil (casusluk,veri hırsızlığı bakımından) yapımcı hakkında özeliikle bu konu da iyi düşünen yok.

Bildiklerim bunlar, o yüzden bende sordum size.
Valla hocam hiç bir sorun duymadım ve araştırmasınıda yapmadım. Sammod uygulamarının yerine alternatif uygulamalara geçiş yaptım diyebilirim. Tabi sam'in apk lerde anti taramada birşey çıkmıyor ona güvenerekten kullandım. Sadece bazı modlayıcılarda Android.PUA.DebugKey (PUA, Potentially Unwanted Application (Potansiyel olarak istenmeyen yazılım) uyarısı veriyor oda karar bizlere kalmış bir durum.

Üst Alt