Yardım Youtube Premium

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
S.a hayırlı akşamlar değerli forum üyeleri bi sorum olacak youtube uygulamasinin premium versiyonunu kullaniyorum malum hepimizde rom atma hastaligi var bende surekli rom değiştirip duruyorum bundan kaynaklimi bilmiyorum ama bugün Youtube uygulamasindan bi video indirmek istedim fakat bu cihazda premium ozellikleri kullanamazsin dedi indirme yapilamiyor max cihaz sinirina ulastin felan gibisinden uyari verdi Youtube premium kullanipda bu hatayi alan varmı ne yaptıysam çözemedim tek bir cihazda kullanıyorum hesabı nasıl boyle oluyor anlamadim

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
S.a hayırlı akşamlar değerli forum üyeleri bi sorum olacak youtube uygulamasinin premium versiyonunu kullaniyorum malum hepimizde rom atma hastaligi var bende surekli rom değiştirip duruyorum bundan kaynaklimi bilmiyorum ama bugün Youtube uygulamasindan bi video indirmek istedim fakat bu cihazda premium ozellikleri kullanamazsin dedi indirme yapilamiyor max cihaz sinirina ulastin felan gibisinden uyari verdi Youtube premium kullanipda bu hatayi alan varmı ne yaptıysam çözemedim tek bir cihazda kullanıyorum hesabı nasıl boyle oluyor anlamadim
Hocam sanırım hesabınız sizin rızanız olmadan başka kişilerce de kullanılıyor. Güvenlik seçeneklerinizi değiştirip deneme yapmanızı öneririm.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
bende de aynı hata çözümünü bulamadım maalesef google play müzik hesap ayarlarından cihazlara bakabilirsiniz yazıyır ama öyle bir seçenekte yok ne alakaysa anlamadım brnde iptal ettim premiumu
hesabı başkasının kullanmasıyla alakası yok sürekli rom değiştirmekten oluyor

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Hocam sanırım hesabınız sizin rızanız olmadan başka kişilerce de kullanılıyor. Güvenlik seçeneklerinizi değiştirip deneme yapmanızı öneririm.

Kontrol ettim hocam baska cihaz yok hep mi 9 gozukuyo acaba rom atiyoruz diye her seferinde yeni cihaz diyemi tanimliyor hesapta onu anlamadim

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Kontrol ettim hocam baska cihaz yok hep mi 9 gozukuyo acaba rom atiyoruz diye her seferinde yeni cihaz diyemi tanimliyor hesapta onu anlamadim
Öyle bir durum olacağını sanmıyorum. Siz yinede güvenlik aşamalarını tekrardan değiştirin ve diğer cihazlardan çıkış yap seçeneğini deneyin

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Bence yeni rom kurmaktan cihazın kendine özgü kimliği değişince farklı algılayıp indirmeyi sınırlayabilir. Size tavsiyem youtube desteğe yazmanız ya da sabit bir romda durmaniz.

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Evet, kaldırın tüm cihazları.
Cihazlar kaldırilamiyor hocam sadece oturum kapat yaoabiliyorsunuz oda ise yaramadi denedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence yeni rom kurmaktan cihazın kendine özgü kimliği değişince farklı algılayıp indirmeyi sınırlayabilir. Size tavsiyem youtube desteğe yazmanız ya da sabit bir romda durmaniz.
Desteğe yazdim cevap bekliyorum ama sabit romda durmak çok zor bana :)

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Nereden bakmıştınız, söyler misiniz?
Youtube uygulamasindan sag ustteki hesap kismina girin hesabi yönet diyince farkli bi pencere açılır ordan güvenlik-cihazlariniz az altta cihazlari yonet var ordan bakabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Biraz tuhaf anlattim ama :)

Üst Alt