Soru Yılbaşında imei sıfırlanması hakkında

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
3
Merhaba Mi 11 Lite NE 5G aldım yaklaşık 6-8 ay önce imei atacaktım ama attıracağım yer güncelleme alamaz-rom kuramazsın dedi ve cihazda donanımsal hatalar meydana gelebilir dedi. Böyle bir şey mümkün mü? Direnç değişimi ile imei atıldığında güncelleme alır mı almaz mı merak ediyorum.

Bir de cihazım şu an yılbaşından 10 gün önce süresi bitti kapandı yeni yıla girdik ama hala açılmadı ne zaman açılıyor ya da ekstra işlem mi yapmam gerekiyor?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Direnç değişiminde güncelleme yapılabiliyor. Donanımsal sorun içinde yapan kişi ne kadar iyi ise sorun olma ihtimali o kadar düşüktür.

Bazen 1 günde bazen 10 günde açılıyormuş beklemeniz gerekecek ara ara telefonu kapatıp açın.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
imeiler açılısa lütfen bilgi verin

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Merhaba Mi 11 Lite NE 5G aldım yaklaşık 6-8 ay önce imei atacaktım ama attıracağım yer güncelleme alamaz-rom kuramazsın dedi ve cihazda donanımsal hatalar meydana gelebilir dedi. Böyle bir şey mümkün mü? Direnç değişimi ile imei atıldığında güncelleme alır mı almaz mı merak ediyorum.

Bir de cihazım şu an yılbaşından 10 gün önce süresi bitti kapandı yeni yıla girdik ama hala açılmadı ne zaman açılıyor ya da ekstra işlem mi yapmam gerekiyor?
Mi 11 ultra kullanıyorum direnç değişimi yapıldı iki hattımda aktif çalışmayan hiç bir aksam yok bir kaç defa romda yükledik tek yapmamanız gereken cihazı cihaz menüsünden sıfırlamak rom atarken sıfırlamak sorun yapmıyor IMEI gitmiyor

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
3
Mi 11 ultra kullanıyorum direnç değişimi yapıldı iki hattımda aktif çalışmayan hiç bir aksam yok bir kaç defa romda yükledik tek yapmamanız gereken cihazı cihaz menüsünden sıfırlamak rom atarken sıfırlamak sorun yapmıyor IMEI gitmiyor
aosp romlarda da sıkıntı olmuyor o zaman ? genelde aosp kullanıyorum ben

Üst Alt