İnceleme Yi Smart Camera (Ants Camera) = Videolu tanıtım =

güneş86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rahmet
Cihazım
not red
Konular
1
Merhaba, XIAOMI Yİ DOME CAMERA
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1080P kamera satın aldım ama türkiyede çalıştıramıyorum, sadece çin de çalışıyormuş. Bu konuda yardım ede bilecek olan varmış acaba...

Bu kamerayı nasıl türkiyede çalıştıra bilirim... Şimdi den yardımlarınız için teşekkürler...

alpkaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SMART HOME
Cihazım
smart home
Konular
1
paylaştınız root versiyonu çalışmıyor. global versiyon için bir düzenleme yapılamaz mı ? bu konu da miui firması bir çalışma yapamaz mı ? çin versiyonu alan kullanıcılar için bir kolaylık olsun !

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba, XIAOMI Yİ DOME CAMERA
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1080P kamera satın aldım ama türkiyede çalıştıramıyorum, sadece çin de çalışıyormuş. Bu konuda yardım ede bilecek olan varmış acaba...

Bu kamerayı nasıl türkiyede çalıştıra bilirim... Şimdi den yardımlarınız için teşekkürler...
paylaştınız root versiyonu çalışmıyor. global versiyon için bir düzenleme yapılamaz mı ? bu konu da miui firması bir çalışma yapamaz mı ? çin versiyonu alan kullanıcılar için bir kolaylık olsun !
Zaten bu Xiaomi'nin aldığı bir önlem. Daha önce böyle bir kısıtlama yoktu, güncelleme ile geldi. Yani bu konuda Xiaomi'nin yapacağı birşey yok. Özellikle yaptıkları birşey.

Bende hem bu 360 derece hem de Ants denilen sabit kameraları var. 360 olan global ama Ants olanlar Çin cihazları. Ants cihazlarda eski yazılım ile Çin dışında çalıştırılabiliyor ama güncelleme yapılmaması gerekiyor. Ben bu şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Edit: Konu zaten benimmiş :D

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt