Yardım Yi Home Camera Artık Kullanamıyorum

gokturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
Note12 Pro 5G
Konular
1
6-7 yıl önce Aliexpressten 3 tane aldığım ve severek kullandığım Xiaoyi YI Home IP WIFI Camera HD 720P kameralar artık kullanılmıyor.
Bilemiyorum sorun bende mi? Cihazlar 1 yıl kadar kutularında duruyordu ev taşıdığım için, geçen tatile giderken kurayım dursun dedim ama 3 cihazıda bağlayamadım.
Wifi parolası doğrulandı adımından sonra cihaz app te görünmesi gerekirken 20-30 sn sonra qr kodu hatalı diyor.
Yıllardır kullanıyorum, bağlantı şeklini biliyorum hep aynı. Ama olmuyor.

Bu sorunu yaşayan ve aşan varsa lütfen bi anlatsın.
Telefonlarımız İOS

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

gokturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
Note12 Pro 5G
Konular
1
VPN ile deneyin birde

Üstad tam anlayamadım, VPN ile deneme olayını. Şimdi telefonu wifi ye bağlıyoruz ve kamerayıda aynı wifiye bağlı cihazdan qr okutuyoruz.
VPN hangi adımda ve nasıl fayda sağlar ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.180
Üstad tam anlayamadım, VPN ile deneme olayını. Şimdi telefonu wifi ye bağlıyoruz ve kamerayıda aynı wifiye bağlı cihazdan qr okutuyoruz.
VPN hangi adımda ve nasıl fayda sağlar ?

Hocam telefonda VPN kullan demek istedim. Sebebi bu işlem esnasında mi home xiaomi sunucularına bağlanıyor ve bunlar genelde yurt dışı olduğu için bazen böyle saçma sapan sorunlar ortaya çıkıyor VPN ile genelde bağlantı sorunu çözülüyor. Denemekte fayda var.

gokturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
Note12 Pro 5G
Konular
1
Hocam telefonda VPN kullan demek istedim. Sebebi bu işlem esnasında mi home xiaomi sunucularına bağlanıyor ve bunlar genelde yurt dışı olduğu için bazen böyle saçma sapan sorunlar ortaya çıkıyor VPN ile genelde bağlantı sorunu çözülüyor. Denemekte fayda var.

Eyvallah, denemekte fayda var. Nasılsa kullanılmıyor :(
deneyip yazacağım. Teşekkürler

Üst Alt