Tema Yetkilendirilmiş Cihaz Sınırı Aşıldı?

bersaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
2
Bir türlü indirmek istediğim Tema olmuyor. Yetkilendirilmiş cihaz sınırı aşıldı uyarısı veriyor.. Redmi note 5 kullanıyorum sırf pokemon go için miui 9 da kaldım... Acaba nedir bunun yolu niçin böyle birşey gelir çözümü hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-01-10-12-24-50-015_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2019-01-10-12-24-50-015_com.android.thememanager.png
    440,5 KB · Görüntüleme: 47

bersaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
2
i.mi.com adresine girerek hesabınızdan kullanmadığınız cihazları kaldırabilirsiniz.
Yaptım üstadım da başka cihaz da yok ki bi bu var note 5 yazıyor... İşin ilginç tarafı da bu zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 tane cihazım da yok.miui cihaz kısmında note 5 İ de kaldırırım bu sefer de hiç telefon yada cihaz kalmaz ilginç bişey

bersaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
2
Maalesef bilemiyorum hocam... Mi Hesabınızı cihazınızdan kaldırıp tekrar eklemeyi denediniz mi?
Denedim ve ayrıca Google hesabından da yok cihaz.. Note 5 var acaba güncelleme yapmadığım için mi güncelleme yaparsam pokemon go oynayamam.. Bu sebeble böyle kala kaldım.. Hani niçin neden oluyor onu da bilmiyorum kendi 2 temasını da kuruyor resim indiriyor ama tema olmuyor... Miui 9.5. 17 sürümündeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başka mi hesabı girdim.. Çözüldü anlamadım ki bu nasıl bişey dir.. Hep kullandığım hesap cihaz olmamasına rağmen kabul etmiyor diğeri sıfır mi hesabı açınca tema sorunu kalktı

Son düzenleme:
Üst Alt