Sohbet Yenilenmiş iPhone 7 Alınır mı ?

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
105
merhaba redmi note 9s kullanıyorum 128gb rom 6gb ram var sizce bunu satıp hepsiburada üzerinden yenilenmiş iPhone 7 (32gb) almak mantıklı mı ?

Miuimai

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam şarj konusunda sizi üzer

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
merhaba redmi note 9s kullanıyorum 128gb rom 6gb ram var sizce bunu satıp hepsiburada üzerinden yenilenmiş iPhone 7 (32gb) almak mantıklı mı ?
hocam bi kere o 32 günümüzde asla ama asla yeterli değil. hele ki 128gb'den geçmeyi düşünüyosunuz, sizin için büyük hayal kırıklığı olacaktır. ayrıca iphone ya da herhangi bir android cihaz dahi olsa 2016 yılında çıkmış bir cihazı almak bana mantıklı gelmiyor. ha büyük teknolojik sıçramalar yok 2016'dan beri cep telefonlarında ama neticede 6 yaşında bi cihaz. ülkenin durumu ve cihaz fiyatları malum ortada ama sonuç olarak bana da mantıklı gelmiyor. tabii yine de en iyisini siz bilirsiniz. :)

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
105
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15

3.5 senelik iphone 7 tecrübesinden sonra android telefona geri dönmüş birisi olarak nacizane önerimi söylemek isterim.
öncelikle sonda söylenmesi gerekeni baştan söyliyim kesinlikle alınmaz.
kamera konusunda hala üzmez doğal renkler verir tatmin eder (ne beklediğinize bağlı günümüzdeki telefonlar gibi megapikselleri havada uçuşmuyor ama günü kurtarır sosyal medyada gayet güzel fotoğraflar paylaşabilirsiniz.Ufak dokunuşlarla)
performans içinse maalesef artık %70 bitmiş bir telefon.özellikle ios 13 güncellemesinden sonra ne apple güncelleme konusunda toparlandı ne de i7 de istenilen performansı verebiliyor.kendi yaşadığım sıkıntılar 3.parti uygulamaların bazılarında açılış baya yavaş.özellikle instagramdan giriş ve kullanırken aniden uygulamadan atma sorunları gına getirmişti.(imovie gibi kendi uygulamalarında da takılmalar mevcuttu)
pil konusunda ise benim kullandığım pil sağlığı %78 di ve günü kesinlikle kurtarmıyordu(normal bir durum).sağlık %100 olsa ve oyun oynamazsanız günü kurtarır (en azından beni kurtarıyordu)
kapasite içinse 32gb yetmez net.he şu var iclouda yedeklemesi var (5 gb) olmazsa benim gibi google fotoğraflara yedekleme yaparsanız (15gb) bir süre sorun yaşamazsınız.ama uygulama boyutları ve özellikle videoları 4k çekerseniz çok yer kaplar ve hemen dolma potansiyeli var.
i7 yerine illa iphone düşünüyorsanız en düşük model olarak i11 almanız çok sağlıklı olur.

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
105
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3.5 senelik iphone 7 tecrübesinden sonra android telefona geri dönmüş birisi olarak nacizane önerimi söylemek isterim.
öncelikle sonda söylenmesi gerekeni baştan söyliyim kesinlikle alınmaz.
kamera konusunda hala üzmez doğal renkler verir tatmin eder (ne beklediğinize bağlı günümüzdeki telefonlar gibi megapikselleri havada uçuşmuyor ama günü kurtarır sosyal medyada gayet güzel fotoğraflar paylaşabilirsiniz.Ufak dokunuşlarla)
performans içinse maalesef artık %70 bitmiş bir telefon.özellikle ios 13 güncellemesinden sonra ne apple güncelleme konusunda toparlandı ne de i7 de istenilen performansı verebiliyor.kendi yaşadığım sıkıntılar 3.parti uygulamaların bazılarında açılış baya yavaş.özellikle instagramdan giriş ve kullanırken aniden uygulamadan atma sorunları gına getirmişti.(imovie gibi kendi uygulamalarında da takılmalar mevcuttu)
pil konusunda ise benim kullandığım pil sağlığı %78 di ve günü kesinlikle kurtarmıyordu(normal bir durum).sağlık %100 olsa ve oyun oynamazsanız günü kurtarır (en azından beni kurtarıyordu)
kapasite içinse 32gb yetmez net.he şu var iclouda yedeklemesi var (5 gb) olmazsa benim gibi google fotoğraflara yedekleme yaparsanız (15gb) bir süre sorun yaşamazsınız.ama uygulama boyutları ve özellikle videoları 4k çekerseniz çok yer kaplar ve hemen dolma potansiyeli var.
i7 yerine illa iphone düşünüyorsanız en düşük model olarak i11 almanız çok sağlıklı olur.
cevap için teşekkürler

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Daha mantıksız Birsey yapamazsınız iPhone alacaksanız artık en az 8 plus alın

Alphaİvedik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpha
Cihazım
Poco F2 Perro
Konular
2
yenilenmiş alma tavsiye etmem bozuk cihazların parçaları taklıyor 6s aldım pişman oldum ikinci el al daha mantıklı daha ucuz

Üst Alt