Yardım Yeni Üye ve Bazı Sorular

Xiaomici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacy
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Merhaba Miui Türkiye Ailesi Mi Max 2 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Telefonun orjinal güncellemeleri dışında herhangi bir işlem yapmadım temaların el verdiği ölçüde özelleştirdim.Fazla uğraşacak zamanımda yok Rom vs. işiyle.Bana Çift tıkla ekran kapatma lazımdı onu play storeden programla hallettim.Şu an tek bir şey lazım hızlı erişim kısayollarına ses açma ve kısma butonu eklemek.Nasıl yapabilirim cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar.

gentleman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
0
Rom olmadan zor gibi ama zaten ses açma ses kısma işini erişim kısmından yapmak yerine tuşlardan yapmak daha kolay.

Xiaomici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacy
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Assistive touch tan el alışkanlıği var her şeyi ekranda halledebileyim tuşlarla işim olmasın istiyorum şu anki telefonun arayüzünü değişmeden nasıl ekleyebilirim ses acma ve kısmayı hızlı erişime.

Srgzbugra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Xiaomi mi5s kullanıyorum pek fazla bilmiyorum Android sürümü 6.0.1 MIUI sürümü 8.5.4 ve ekran videosu alma falan gelmedi güncelleme de bulunamıyor ve diğer xiaomi kullanan arkadaşlarımda var bu özellik ben nasıl yapabilirim

Kufursuzuyeolmak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nedir bu
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bu siteye ait forumu takip edebileceğim bir uygulama var mı? Üyelikte çok sorun yaşamadım ben robot değilim kısmında üye adı kabul ettirmek zaten işkence mi6 ile bende aranıza katıldım

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bu siteye ait forumu takip edebileceğim bir uygulama var mı? Üyelikte çok sorun yaşamadım ben robot değilim kısmında üye adı kabul ettirmek zaten işkence mi6 ile bende aranıza katıldım

hayırlı olsun. kullanabilirsiniz.

idrisozcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
9
Rom olmadan zor gibi ama zaten ses açma ses kısma işini erişim kısmından yapmak yerine tuşlardan yapmak daha kolay.

merhabalar bende de redmi note 4 kulaklık müzik dinlerken müzik çalardaki sesi kaydetmiyor... sadece dısardakı sesleri alıyor.
eski samsung telefonumda boyle bır sorun yoktu ama bu sorun nedeni nedir yardımıcı olabılırmısınız
konu hakkında yardımlarınız için teşekkür ederim
s

aslankocero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERTUĞRUL
Cihazım
REDMİNOTE 4X
Konular
2
xiaomi redmi note 4 ve redmi note 4X siparişi vererek hepsiburada üzerinden 2 adet telefon aldım. ikiside 4GB 64GB
Redmi note 4X te ısınma olayını elimle hissediyorum. - Redmi note 4 te hissetmiyorum.
Redmi note 4X te pilde ısınma 31 C de - Redmide 24-25 C de seyrediyor.
Redmi note 4X Android 6.0 da - Redmi Note 4 android 7.0 la geldi.
Sorum şudur bilen yardımcı olursa sevinirim
Android güncellemesi nasul yapacağım. Birde ısınma sorunu normail mi? Garantiye göndermem için ne gibi testlerden geçirmem lazım

Üst Alt