Sohbet Yeni Telefon ve Ekosistem

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 778

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
Uzun zamandır Mi9t kullanıcısıyım. Bundan sonra da xiaomi alırım diyordum fakat fikrim değişti. Yazın yeni cihaz almayı düşünüyorum. Aklımda Huawei var tabi yanında saat ve kulaklığını da alıp bir ekosistem kurmak istiyorum. Hepsi için max 20k bütçe var. Sizin tavsiyeniz nelerdir?

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
stabilizite istiyorsan google pixel çek rahatına bak. ekosistemde ısrarcıysan samsung bu konuda piyasanın en iyisi. ama xiaomi cihazlarda romdan roma, yazılımdan yazılıma akmayı seviyorum diyorsan çek xiaomi.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
stabilizite istiyorsan google pixel çek rahatına bak. ekosistemde ısrarcıysan samsung bu konuda piyasanın en iyisi. ama xiaomi cihazlarda romdan roma, yazılımdan yazılıma akmayı seviyorum diyorsan çek xiaomi.

Açıkçası Xiaomi 'nin cihazlarda kendi mesaj ve arama uygulamasından vaz geçip google ın kini kullanmasını sevmedim o yüzden artık düşünmüyorum. Samsung var aklımda daha çok evet ama orda da bu sefer hangi cihazı alsam diye düşünüyorum.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Açıkçası Xiaomi 'nin cihazlarda kendi mesaj ve arama uygulamasından vaz geçip google ın kini kullanmasını sevmedim o yüzden artık düşünmüyorum. Samsung var aklımda daha çok evet ama orda da bu sefer hangi cihazı alsam diye düşünüyorum.
hocam model size kalmış. bütçeniz düşük değil. snapdragon 800 serisinden almaya çalışın gerisi zevk meselesi zaten

Üst Alt