Soru Yeni Redmi Note 9 Pro Kullanıcısı

rbgul00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
R.Burak
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
2
Telefonu 2-3 gün içerisinde almayı planlıyorum(hangi rom kurulu bilmiyorum vakit kaybetmemek için açıyorum konuyu). Soracağım soruları hiç Xiaomi kullanmamış ve daha önce androide rom atmamış birisi olarak soruyorum, lütfen mazur görün.
  • Bu romu kullanmaya karar verdim bu işlemleri yaparken IMEI gitmesi gibi bir sorun oluyor mu?
  • Romu yüklemek için fotoğraflar duruyor fakat video kaldırılmış, sadece fotoğraflar işimi görür mü?
  • Güncelleme geldiğinde telefonun içerisindeki güncelleme menüsünden mi güncelliyoruz yoksa buradan gelip tekrar mı güncel romu atıyoruz?
  • Yıllardır basitleştirilmiş Türkçe klavyesi olan telefonlar kullandım(türkçe harfler olmayan ama o ya basılı tutunca ö çıkan tarz diyeyim) klavye ne önerirsiniz?
  • Kullandığım telefonların kameralarından hiç memnun değildim, ekstra program önerenler oluyordu bunda da aynıysa ekstra program önerilerinizi almak isterim.
  • Brick etmemek için dikkat etmem gereken konularda da yardımcı olursanız sevinirim
  • Kullanmamı önerdiğiniz programları da görmek isterim.
Aklıma gelen sorunlarımı yazdım aklıma geldikçe konuyu güncel tutmak istiyorum, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
rbgul00, Yukleyeceginiz rom konusuna sormanız konu bütünlüğü açısından ve tıpkı sizin gibi yeni telefon alacaklara rehber olmasi yönünden daha doğru olur....

Foruma her girdiğinizde bu iki bölümü mutlaka inceleyin/izleyin/okuyun...

Cihaz ana bölüm....

Konu açmadan önce mutlaka telefon ana bölümü ve sağ üst köşedeki ara kısmını kullanalım....

Üst Alt