Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Dolby 7.0 sürümü çıktı nihayet. Artık Dolby haricinde başka herhangi bir program daha kurmanıza gerek yok. Sadece linkte ki dolby apk. yı indirin ve telefonunuza Magisk Manager ile yükleyin. Yes~~

Hocam kralsınız Aosp Derpfest K20 de sorunsuz çalışıyor :D

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
Hoparlöre etki ediyormu

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Android 10 versiyonunu android 9 da kullanıyorum. Yeterli düzeyde.

Renass1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmet
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Link ölmüş hocam eline sağlık

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6
7.0 sürümünün linki sağlam ve çalışıyor:

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Arkadaşlar dolbynin çok yüksek seste verdiği tizi ciaomeme audoi ile düzeltebilirsiniz sadece mi9/mi9t/mi9t pro/ poco f2 içindir

Magisk ile kurabilirsiniz (-) (+) (+) (+) (+)

Sesin kalitesini düzeltmek içindir sadece

Hatırlarsınız belki hocam diğer benzer konularda yazmıştım. Bu konuda inceledim bahsettiğiniz modülü merak ediyorum bazı arkadaşlar kulaklıkta ve telefon görüşmesi hoparlör de bu modülden sıkıntı yaşamışlar. Dolby DP ve Dolmy Atmos kurulu son seste bile çok fazla yırtılma olmuyor veya patlama. Dinlediğim player ve şarkıların kalitesiyle de alakalı tabii ama acaba modülü yüklersem bi sıkıntı veya uyumsuzluk çıkarır mı ne tavsiye edersiniz?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hatırlarsınız belki hocam diğer benzer konularda yazmıştım. Bu konuda inceledim bahsettiğiniz modülü merak ediyorum bazı arkadaşlar kulaklıkta ve telefon görüşmesi hoparlör de bu modülden sıkıntı yaşamışlar. Dolby DP ve Dolmy Atmos kurulu son seste bile çok fazla yırtılma olmuyor veya patlama. Dinlediğim player ve şarkıların kalitesiyle de alakalı tabii ama acaba modülü yüklersem bi sıkıntı veya uyumsuzluk çıkarır mı ne tavsiye edersiniz?
Hocam modülü tavsiye ederim kullanabilirsiniz ama görüşme sırasında sesi hoparlöre alınca ya ses gelmiyordu ya ses gitmiyordu tam hatırlamıyorum sizin için bu durum sıkıntı değil ise yükleyebilirsiniz

Hennessy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
K
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Çözüm başarılı fakat tiz için kurunca kulaklıktan ses gelmedi. Sorunun mi alakası var yoksa dolby ile mi onu test edemedim kulaklık yanımda yok
Hocam denedim fakat ciaomeme kurunca video müzik açtığımda cihaz kitleniyor. Dolby nin de açıkça bir farkını göremedim. Vay be denilecek bisey değil bence
Hocam modülü tavsiye ederim kullanabilirsiniz ama görüşme sırasında sesi hoparlöre alınca ya ses gelmiyordu ya ses gitmiyordu tam hatırlamıyorum sizin için bu durum sıkıntı değil ise yükleyebilirsiniz

Monalte33 hocam bahsettiğim durumlar bunlar + olarak bu konuda görmüştüm diye hatırlıyorum önceki sayfalardaydı. Görüşme sırasında hoparlöre alınca ses gitmiyor yazmıştı bir arkadaş. Çok enteresan diğer mikrofonu neden inaktif ediyor olabilir. Evet ben bazen telefon görüşmelerini hoparlör aracılığıyla yapıyorum ve sıkıntı oluyorsa belirttiğim durumlar bilemedim. Ayrıca aşağıda ki konuda belirtmiştim kulaklık ve bu şekilde çok müzik dinliyorum bunları etkilememesi gerekiyor :)

Üst Alt