Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Ben de EU beta kullanıyorum ve bu sabah 20.1.21 e güncelleyip, manager 7.4 üzerine 20.1 i kurdum hiç bir sorun çıkmadı. Dolby de kurulu olduğundan sorunsuzca tekrar çalıştı. TWRP sürümünüz ne Hocam?
Şuan aklımda değil imza kısmında yazması lazım mobildeyim göremiyorum ben. Tekrar unistaller dosyası flashlayarak 20.1 sürümünü kurmayı başardım ama yine uygulamadan atıyor

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Şuan aklımda değil imza kısmında yazması lazım mobildeyim göremiyorum ben. Tekrar unistaller dosyası flashlayarak 20.1 sürümünü kurmayı başardım ama yine uygulamadan atıyor
Siz 20.1.16 olarak görünüyorsunuz hocam. sabah öncesi ben de 20.1.16 sorunsuz kullanıyordum. Hocam Magisk manager sürümünüz kaç şu an?

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Magisk Manager 7.4

Hocam yanlış anlamayın lütfen yaptıklarınızı tekrarlıyor gibi oluyorum ama tekrar çek ederek gözden birşey kaçırmadan tüm ihtimalleri denemek için hatırlatmalar yapıyorum.
Foruma girişte sorun oldu :( Ben şimdi benim cihazdaki dolby ve magisk herşeyi kaldırıp yeniden kurmayı deneyeceğim.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam yanlış anlamayın lütfen yaptıklarınızı tekrarlıyor gibi oluyorum ama tekrar çek ederek gözden birşey kaçırmadan tüm ihtimalleri denemek için hatırlatmalar yapıyorum.
Foruma girişte sorun oldu :( Ben şimdi benim cihazdaki dolby ve magisk herşeyi kaldırıp yeniden kurmayı deneyeceğim.
Kurmayı başardım fakat uygulamadan atıyor kafayı yemek üzereyim

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Kurmayı başardım fakat uygulamadan atıyor kafayı yemek üzereyim
En az bende sizin kadar taktım ve gerildim smoking~~ Hepsini kaldırıp kurdum şimdi hiç bir sorun yok çalışıyor. Hatta magisk kurulum sonrası 20.3 e güncelledim sorun yok.
Hocam yi magisk kütüphanesinden mi kurdunuz konudaki 2.4 ü mü kurdunuz. birde selinux u permessive yapmış mıydınız?

Üst Alt