Yardım Yeni Miui Kullanıcısıyım

Aykanatch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
9
Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Ben Mİ8 SE kullanıcısıyım. 1 yıl olmadı. Bu forumdan twrp olsun cihaz güncellemesi olsun bunları öğrendim. Herkese teşekkür ederim. Lakin öğrenmediğim birçok şeylerin olduğunu düşünüyorum. Yeri geldiğinde bu forumdan öğreneciğime inanıyorum. Şuan öğrenmek istediklerim ise MAGİSK ve MODEM dosyaları nelerdir ve ne işe yarar? Bu konulara maalesef çok uzağım ve öğrenmek istiyorum. İyi günler dilerim

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Ben Mİ8 SE kullanıcısıyım. 1 yıl olmadı. Bu forumdan twrp olsun cihaz güncellemesi olsun bunları öğrendim. Herkese teşekkür ederim. Lakin öğrenmediğim birçok şeylerin olduğunu düşünüyorum. Yeri geldiğinde bu forumdan öğreneciğime inanıyorum. Şuan öğrenmek istediklerim ise MAGİSK ve MODEM dosyaları nelerdir ve ne işe yarar? Bu konulara maalesef çok uzağım ve öğrenmek istiyorum. İyi günler dilerim

Magisk ile ilgili bilgiyi bu konuda ,

Modülleride aynı konunun bulunduğu grupdan bula bilirsiniz ,

Modem dosyasına gelince beta romlarda imei sorgulaması yaptığından modem dosyasına ihtiyaç oluyor stabil rom kurup kullanırsanız gerek duymayacaksınız.

Oyla:
Üst Alt