Yeni Mi5 resimleri

Xiaominin tanitilmasi beklenen en son amiral gemisi Mİ5 hakkinda internete yeni resimler sizdi... Siz ne derseniz bu şekilde ola bilirmi Mi5 ?

Diger bi habere göre ise Xiaomi 15 ocakta Redmi Note 2 tanitimini gerçekleştirecek.Çinin en önemli perakende satıcılarından olan Oppomart üzerinden artık Redmi Note2 listelenmiş durumda. Note2-nin olası özellikleri ise 1920x1080 çözünürlükte 5.7 inç ekrana sahip,1,5 Ghz hizinda 8 çekirdekli Snapdragon 615 yonga seti, 2GB ram, 16/32 Gb dahili veri kapastesi ve arka 13Mp , ön 5Mp kamera ile gelecek...

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Ekran kavisli olmuş pek hoş değil ayrıca kameranın yeri mı4 te gayet iyiydi. prototipe benziyor hocam be :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Puzzle'daki Glass, note, bigger, large gibi kelimeler , bu resimlerle birebir örtüşüyor. Arka kapağın cam olması, kayganlık açısından benim için soru işareti. Estetik olarak oldukça hoş bir cihaz olmuş. Arkada kavis olması tutuş açısından önemli bir artı olabilir.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Yan taraf iphone 6 gibi olmuş. Arka taraf kaygan malzeme değil ise şimdiye kadar çıkardıkları en hoş telefon.
Haber için teşekkürler.

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Evet bende snapdrogon 801 islemcili bir resim gördüm.... Hic diyilse mi4s olacaksada Snapdragon 805 kullanaydilar... 

Xiaomii

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğra
Cihazım
Maalesef Yok
Konular
0
ByKatre' Alıntı:
Ekran kavisli olmuş pek hoş değil ayrıca kameranın yeri mı4 te gayet iyiydi. prototipe benziyor hocam be :)

Sana katlılyorum.

Üst Alt