Yardım Yeni Mi Cihazına Geçiş Tavsiyesi

borasapmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
Mi5 S +
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.2.4.0 (OBGMIXM)
Telefon Modeli
Mi 5S Plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba sevgili dostlar;
Yaklaşık 6 yıldır kullanmakta olduğum Xiaomi 5S Plus cihazımı değiştirmek durumunda kalacağım, çünkü artık cihaz artık birçok işlemi yaparken zorlanmakta.
Cihazı uzun yıllardır bırakamama nedenlerim var bu sebeple sonuna kadar sömürmek zorunda kaldım. En çok kullandığım ve kullanmaya devam etmesi benim için fazlasıyla önemli olan özellikler şu şekildedir;
1- İkinci Alan
2- Görüşme Ses Kaydı (Dahili ve Programsız)
3- Silinmeyen ve kaybolmayan çağrı geçmişi (zira mevcut cihazda kullanmaya başladığım günden beri olan çağrı kayıtları mevcut)
4- Çift hatlı olması (Ki zaten tek hatlı xiaomi yok diye biliyorum)
cihazın maliyeti konusunda pek bir sınırlamam yok açıkçası taleplerimi karşılaması benim için yeterli olacaktır.
konuya hakim kişiler bana yardımcı olabilirlerse eğer çok müteşekkir olacağım şimdiden hepinize çok teşekkürler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam ses kaydı yani görüşme kaydı için endonezya rom olan bir cihaz almanız, bootloader kilidini açmanız ve bu romu yüklemeniz gerekli. Bu işlem de garantiyi devre dışı bırakır. Bu nedenle garantisiz cihaz almanız daha mantıklı. Garantisiz cihazlarda da direnç ile işlem yapılanların pek çoğunda çift SIM kullanılabiliyor, yazılımsal IMEI tamiri yapılanların çoğunda SIMlerden biri ölüyor. Çağrı geçmişi ise mi hesabınızla ilgili, tüm Xiaomilerde kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt