Yardım Yeni kişi kayıt yaparken Google hesabının gözükmemesi

HamitKURTT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
POCO X2
Konular
1
yeni kişi eklemek istediğim zaman google hesabı çıkmıyor. görüntüleme seçeneklerinde de hesap görünmüyor. ama hesapla giriş yaptım ve tüm kişiler geldi. çözümü olan varsa yardım bekliyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

?

Son düzenleme:

HamitKURTT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
POCO X2
Konular
1
kendimce bir çözüm yolu buldum ben. bu sorunun farklı şekillerini yaşayan arkadaşlar da belki faydalanır diye burada paylaşmak istedim. ilk başta play Store'dan outlook uygulamasını indirip kişilerin senkronize olduğu Gmail hesabı ile outlook uygulamasına giriş yapıyoruz. giriş yapıldıktan sonra outlook uygulamasından ayarlar daha sonra hesap bölümü altında giriş yaptığımız mail adresine girip oradan kişileri eşitle dediğimiz zaman kişiler hem rehbere gelmiş olur hemde yeni kişi kayıt yapacağımız zaman kayıt yeri olarak gmail hesabi seçeneği çıkıyor.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Çözüm bulmanız güzel, yaşayanlar için çözüm açıklaması yapmanız da iyi olmuş. Sorun kalıcı olarak çözülmüştür umarım.

Oyla:

HamitKURTT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
POCO X2
Konular
1
ufak bi güncelleme ile aşılabilir bi sorun aslında geri bildirim yaptım bakalım hayırlısı diyelim artık. ama sanırım MIUI ekibi geri dönüşlere önem veriyorlar. çünkü daha önce de kamera da pro modu açarken ve çektiğim fotoğraflara kameradan galeriye geçişte çökme olmuyordu ama direk kamera uygulamasında atıyordu. ekran videosu çekip gönderdim 3 4 gün sonra güncelleme geldi düzeldi sorun. helal olsun dedim. umarım bozmazlar..

Oyla:
Üst Alt