Yardım Yeni güncellemede bilgiler silinir mi

Dundarkazim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Cihazım
mi note 10
Konular
1
Mi note 10 yurtdışı telefonum imei kayıtlı twrp ve magisk yüklü, miu 12.1.2 güncelleme sürümü geldi. Yüklemeyi nasıl yapmalıyım? İmei yada içindekiler silinir mi? ayaarlardan yükleyince daha önce imei hariç içindekiler silindi.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Otadan indirdiğiniz otomatik inen güncellemeyi twrp ile yükleyemezsiniz. Bahsettiğiniz sürümün recovery sürümünü indirip twrp den kuracaksınız. içindekiler ve imei silinmez. işlemden sonra twrp silinmemesini istiyorsanız magisk kurun. Magisk kurmazsanız orjinal recovery'e döner ve otomatik güncelleme yapar hale gelir..

Dundarkazim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kazım
Cihazım
mi note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otadan indirdiğiniz otomatik inen güncellemeyi twrp ile yükleyemezsiniz. Bahsettiğiniz sürümün recovery sürümünü indirip twrp den kuracaksınız. içindekiler ve imei silinmez. işlemden sonra twrp silinmemesini istiyorsanız magisk kurun. Magisk kurmazsanız orjinal recovery'e döner ve otomatik güncelleme yapar hale gelir..
Usta xaten magisk var
Otadan indirdiğiniz otomatik inen güncellemeyi twrp ile yükleyemezsiniz. Bahsettiğiniz sürümün recovery sürümünü indirip twrp den kuracaksınız. içindekiler ve imei silinmez. işlemden sonra twrp silinmemesini istiyorsanız magisk kurun. Magisk ku
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Usta magisk var yüklü. Güncellemeyi dosya olarak indirdim mi sitesinden. Twrp ile yüklersem silinecekmi bilgiler magisk şu an var telefonda

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ben magisk yok demedim ki. Tekrar ederek sorduğunuz sorularınızın cevabı da bundan önceki cevabımda mevcut.

Üst Alt