Yardım Yeni guncelleme ile gelen kisayol sekmesi

'Xiaomi Mi6' forumunda ysfakc tarafından 28 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. S. a arkadaslar yeni güncelleme ile gelen ekrani sola çektiğimizde çıkan kisayol sekmesini kapatabilir miyiz? [​IMG]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tcandemir bunu beğendi.
  2. Kapatmayı bilmiyorum ama sayenizde bu özelliği öğrenmiş oldum teşekkürler :)

monvance ve ysfakc bunu beğendi.
  3. Rica ederim ben çok begenmedim yalniz. En azindan arka plandaki bembeyaz görüntü saydamlassa yada başka bir renk olsa guzel alabilirdi.. İphone gibi olmus..

4. Bende kapatmak istiyorum ama bulamadım bi türlü

ysfakc bunu beğendi.
  5. O sayfada en altta özelleştir butonuna basıyorsunuz. Açılan sayfada kısayollar yazanın sol tarafındaki - (eksi) basıp kapatıyorsunuz

ysfakc bunu beğendi.
  6. Tamamen kapanmıyor [​IMG]

7. beta yada stabil romlarda kapatma özelliği yok fakat Custom romlarda ayarlar ana ekran içinde kapatma tiki var

MI 5s Global Beta 8.1.18

buraoca2 ve ysfakc bunu beğendi.
  8. aynı sorun bende de var güncelleme sonra geldi ve kapatamadım bunu nasıl çözebiliriz ki

ysfakc bunu beğendi.
  9. Arkadaşlar, günün belirli saat aralığını otomatik olarak uçak moduna alma vardı. Güncellemeden sonra bulamadım, kaldırılmış mı?

10. Ucak modu değilde belirlediğiniz saatlerde açılıp kapanma var.

exper26 bunu beğendi.
  11.  
  12. Güvenlik/Pil Tasarrufu/Modlar arası geçiş yapılacak zamanı planla kısmını kapatın.

13. Çok teşekkürler

14. ben modlar arası geçiş zamanını kapattım ama yinede telefonu kapatıyor

15. Bu sabah telefon kapalı değildi ama yeniden başlatılmıştı. Son kart şifresini istedi oradan anladım

Sent from my MI 6 using Tapatalk

16. benim telefonu hergün kapatıyor ve sabah şifre girmem gerekiyor zaten bir de sim kart etkinleştirilemedi sorunu var bu telefonu kapatma işini nasıl kaldırabilirim

17. Ben de onun cevabını bekliyorum.Sım kart etkinleştirilmedi hatası almıyorum ben

18. Güvenlik uygulamasında sağ üst köşede ayar düğmesine basınca otomatik kapatıp açma geliyor oradan ayarladım düzeldi.

fikrihoca bunu beğendi.
  19. şimdi kapattım hocam çok sağol teşekkür ederim.

burakelt bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...