Çözüldü Yeni Cihaz Alırken Yapmam Gerekenler Nedir

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Sa yarın mi9t cihazımın yanına birde mi9lite alacam birkaç sorum olcak yardımcı olurmusunuz adamdan alırken format attıktan sonra mi hesabı şifresi istiyor onu nasıl halledecem format atmadan önce hesabındam çıkış yapmasımı lazım birde mi9t cihazımda kendi hesabım var oda imei kayıtlı o hesabı 2 cihaz içinde kullanabilirmiyim teşekkürler

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sa yarın mi9t cihazımın yanına birde mi9lite alacam birkaç sorum olcak yardımcı olurmusunuz adamdan alırken format attıktan sonra mi hesabı şifresi istiyor onu nasıl halledecem format atmadan önce hesabındam çıkış yapmasımı lazım birde mi9t cihazımda kendi hesabım var oda imei kayıtlı o hesabı 2 cihaz içinde kullanabilirmiyim teşekkürler
Aleyküm selam hayırlı olsun. Eğer ikinci el alıyorsanız mutlaka ilk önce telefonun kendisine bakın herşeyi tamamsa Mi hesabı google hesabı herşeyden sahibinden çıkış yapmasını isteyin. Sonra ne olur ne olmaz sahibi yanınızdayken sıfırlayın açıldıktan sonra hiç bir parola bişey sormazsa eyvallah diyin gidin :) Mi hesabı bir çok cihazınızda kullanabilirsiniz bende 3 cihazda aynı hesabı kullanıyorum

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba hocam, bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Üst Alt