Soru Yeni bildirim ekranı

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
18
Merhaba arkadaşlar daha önce note 9 pro kullanıyordum ve miu12 güncellemesi ile yeni bildirim ekranı geldi her neyse

Ekranı dikey olarak 2 ye böldügümüzü düşünelim

orta kısmından soldan aşagı çekince bildirim ekranı geliyor

orta kısımdan sağdan aşagıya çekince wifi ekran parlaklıgı vs vs kısa yolları geliyor

poco da ise

sag sol fark etmeksizin nerden çekersem çekeyim sadece bildirim ekranı geliyor ekranın sağ en üsten çekersem wifi ekran vs kısaya yollar geliyor

Bunu nasıl note 9 prodaki gibi yaparız?

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Tam bilmiyorum ama note 8 pro cihazımda launcher değiştirdiğimde bende böyle birşey ile karşılaştım. İki taraftan çektiğimdede bildirim ekranı geliyordu launcheri kaldırdım düzeldi.

adooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ado
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Merhaba arkadaşlar daha önce note 9 pro kullanıyordum ve miu12 güncellemesi ile yeni bildirim ekranı geldi her neyse

orta kısımdan sağdan aşagıya çekince wifi ekran parlaklıgı vs vs kısa yolları geliyor

poco da ise

sag sol fark etmeksizin nerden çekersem çekeyim sadece bildirim ekranı geliyor ekranın sağ en üsten çekersem wifi ekran vs kısaya yollar geliyor

Ayarlar > ekran > kontrol merkezi & bildirim çubuğu > yeni kontrol merkezini kullan yaparsanız olacaktır

deepblack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HASAN
Cihazım
mi8 SE
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar > ekran > kontrol merkezi & bildirim çubuğu > yeni kontrol merkezini kullan yaparsanız olacaktır
zaten o şekilde dostum yeni olanı kullanıyorum yeni bildirim ekranında bu sorunu yaşıyorum

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27

poco da ise

zaten o şekilde dostum yeni olanı kullanıyorum yeni bildirim ekranında bu sorunu yaşıyorum
Poco launcher bu şekilde ortadan çekmeyi desteklemiyor yüksek ihtimal. Poco launcher ayarlarını bi kontrol edin şuan miui de olmadığım için hatırlamıyorum. Eğer yoksa yapacak bişey de yok,miui launcher kullanmanız gerekiyor

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13

poco da ise

Selamlar buyrun telefon rootluysa bu yöntemle...
Rootlu değilse şuanki şekilde kullanmak zorundasınız...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Poco Cihazları Kendilerine ait olan Poco Launcher Kullanmakta. Xiaomi Kullanıcıları Miui Launchera daha fazla alıştıkları için Poco cihazlarında da kullanmak istiyor.
Bu Rehberdekileri Kullanmak için Önce Bl kilidinizin açık olması lazım ve Twrp Kurulu oması lazım.
Örnek
Kurulum : İlk Önce Cihazı Fastboota alın Sonra Linkteki Orange fox recovery unofficial installer ı çalıştırın Otomatik Kurulum Yapacaktır. Açıldıktan sonra Dahili Hafızaya Magisk atınız.
İnstall diyerek Magiski kurunuz ve Cihazı yeniden başlatınız. Cihaz Açıldıktan sonra Magisk e giriyoruz Modüller + işareti ve Miui Launcher Poco X3 NFC zip dosyayı seçiyoruz kurulum bittikten sonra cihazı yeniden başlatıyoruz.
Ayarlar/Ana ekran ve orda hemen Miui launcherımız görünecektir. Launcherımızı seçiyoruz ve cihazı tekrar yeniden başlatıyoruz ve güle güle kullanıyoruz.

Link :

Yeni Miui 12 Alpha Launcher

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.

Üst Alt