Soru Yeni batarya hızlı bitiyor

krydnsmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
koray danışm
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
7
Merhaba yaklaşık 1 ay önce telefonum kapandı ve hiç açılmadı evo servise yolladım batarya değişti denildi 3 haftadır gayet iyi kullaniyordum bu sabah telefon %100 iken saniye gibi dusmeye başladı suan %7 de durdu yeniden servise mi yollayayım ne yapayım

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Cihazınızda halihazırda hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

Oyla:

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Android 6.0.1
Miui sürümü global 9.5 orjinal sürüm
Cihazınız kaç senelik ? Servise gittiginde neden batarya degiştirdiler ? Garanti kapsamında mı cihazınızı servise yolladınız ? Genel manada olayı özetler misiniz ?

Oyla:

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Merhaba yaklaşık 1 ay önce telefonum kapandı ve hiç açılmadı evo servise yolladım batarya değişti denildi 3 haftadır gayet iyi kullaniyordum bu sabah telefon %100 iken saniye gibi dusmeye başladı suan %7 de durdu yeniden servise mi yollayayım ne yapayım
orjinal batarya değilde yan sanayi çakma kalitesiz bir batarya takmış olabilirler.

Oyla:

krydnsmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
koray danışm
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
7
Cihaz 5 aylık aldigima cok pismanim hele ki evo garantili olduğu için bin pismanim alirken tabi evonun boyle kotu olduunu zaten bilmiyordum telefon bi anda kapandı ve açılmadı servise yolladım onlarda batarya bitmis dediler ve degistiler butum bildigim bu muhtemelen orjinal batarya takmadilar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orjinal batarya değilde yan sanayi çakma kalitesiz bir batarya takmış olabilirler.
Orjinal batarya alsam ben degisirim ancak gercekten orjinal bataryayi nereden bulurum

Oyla:

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Cihaz 5 aylık aldigima cok pismanim hele ki evo garantili olduğu için bin pismanim alirken tabi evonun boyle kotu olduunu zaten bilmiyordum telefon bi anda kapandı ve açılmadı servise yolladım onlarda batarya bitmis dediler ve degistiler butum bildigim bu muhtemelen orjinal batarya takmadilar
Bende aynı serviste yakın zamanda kötü bir durum yaşadım.Söylediklerinizde haklısınız.Bence onların garantisi önemsiz bende bu durumdan sonra farklı bir yer aradım ve başka yerde telefonumu yaptırdım.Siz de öyle yapın.Geçici çözümler sorunu ortadan kaldırmaz sadece erteler.

Oyla:

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34

Orjinal batarya alsam ben degisirim ancak gercekten orjinal bataryayi nereden bulurum
Gitti gidiyor da hemen hemen tüm Xiaomi cihazların orijinal pilleri mevcut oraya bi bakın model neydi

Oyla:

krydnsmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
koray danışm
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
7
Bende aynı serviste yakın zamanda kötü bir durum yaşadım.Söylediklerinizde haklısınız.Bence onların garantisi önemsiz bende bu durumdan sonra farklı bir yer aradım ve başka yerde telefonumu yaptırdım.Siz de öyle yapın.Geçici çözümler sorunu ortadan kaldırmaz sadece erteler.
Başka yerde garanti kapsamında yaptiramiyoruz galiba değil mi

Gitti gidiyor da hemen hemen tüm Xiaomi cihazların orijinal pilleri mevcut oraya bi bakın model neydi
Xiaomi mi 4 cihazim

Oyla:
Üst Alt