Sohbet Xiaomi'ye Yeni Başlayacağım

Mur4tkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Henüz yok
Konular
2
Selamınaleyküm ben iphone kullanıcısıyım daha önce android kullandım mi mix 2yi beğendim sahibindende 1850 tlye kapalı kutu sıfır ürünler var alınır mı onlarda bir hile var mı birde dikkat etmem gereken bir şey varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Yüzyüze alıp kontrol edebilirsanız kontrol ettikten sonra, sorunu yoksa alabilirsiniz.
Öbür türlü uzaktan alışverişte sıkıntı yaşayabilirsiniz hocam :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mur4tkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Henüz yok
Konular
2
Yüzyüze alırım almasınada daha önceden bi lg modelinde problem yaşamıştım iki kere değişim yaptılar telefonu sorunluydu hostes arkadaşım hongkonga gidecek alabilirim dedi ama buradaki fiyatınıradan ucuz insan şüphe etmiyor değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Yüzyüze alırım almasınada daha önceden bi lg modelinde problem yaşamıştım iki kere değişim yaptılar telefonu sorunluydu hostes arkadaşım hongkonga gidecek alabilirim dedi ama buradaki fiyatınıradan ucuz insan şüphe etmiyor değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam her telefonda sorun olacak diye bişey yok.
Ama güven sorununuz varsa dediğiniz gibi arkadaşınıza aldırın fiyatı fazla olsun ama içinizde rahat olsun :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
merhaba telefonun kilidini açtım uğraşlarım sonunda artık mi10 ile kullanmak istiyorum nereye baksam bir kafa karışıklığı herkes uzman sanki söyleneni anlıyor şak diye bir ben malım galiba dedim :) lütfen yardımcı olun.yükleyemedim.mi10 beta dahi olsa razıyım

Red Rose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
6
Selamınaleyküm ben iphone kullanıcısıyım daha önce android kullandım mi mix 2yi beğendim sahibindende 1850 tlye kapalı kutu sıfır ürünler var alınır mı onlarda bir hile var mı birde dikkat etmem gereken bir şey varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum
mi.com sitesinden İMEİ kodu ile doğrulama yaparak orjinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhaba telefonun kilidini açtım uğraşlarım sonunda artık mi10 ile kullanmak istiyorum nereye baksam bir kafa karışıklığı herkes uzman sanki söyleneni anlıyor şak diye bir ben malım galiba dedim :) lütfen yardımcı olun.yükleyemedim.mi10 beta dahi olsa razıyım
Cihazınıza uygun recovery romu indirip güncelleyici uygulaması ile yükleyin. Eğer yüklenmezse bootloader kilidinizi açtıktan sonra (zannediyorum açtınız) cihazınızı fastboot moduna alıp tgz uzantılı romu yükleyebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular bölümü size çok yardımcı olacaktır.

Üst Alt