Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Global yada custom rom fark etmez çalışır. Tabi cihaz rootluysa yani bootloader kilidi açık ve magisk yüklüyse kullanbilirsiniz. Kurulum aşamalarına dikkat etmeniz gerek.
BL açık, magisk yüklü. Peki son soru olarak kurulum sonrası herhangi bir cızırtı vs var mı?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Miui 12 de çalışıyor mu

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
merttamer iki dosyayı da yükledim fakat çalışmadı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
BL açık, magisk yüklü. Peki son soru olarak kurulum sonrası herhangi bir cızırtı vs var mı?
Miui 12 de çalışıyor mu
Mıuı12 masik güncel rom yüklü bende. Sorunsuz çalışıyorlar.
Dolby özellikle kulaklıklar açısından gayet verimli. Kendi hoparlörü olarak son seste ses bozulmaları elbette oluyor sonuçta bir sterio değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merttamer iki dosyayı da yükledim fakat çalışmadı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kurulum sıralaması ve doğru dosya yüklemesi önemli. Ben her zaman önce magisk selinux manager kurarım permesivve seçenegıni kurarak magisk üzerinden. Ondan sonra audio modification library ve son olarak dolby. Tabi Audio Modificayion Library i kurup yeniden başlatmayın geri gelip Dolby de kurup öyle magisk yeniden başlatın.

Mod - Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi) linkinden de yararlanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-25-21-21-41-700_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-08-25-21-21-41-700_com.miui.home.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Mıuı12 masik güncel rom yüklü bende. Sorunsuz çalışıyorlar.
Dolby özellikle kulaklıklar açısından gayet verimli. Kendi hoparlörü olarak son seste ses bozulmaları elbette oluyor sonuçta bir sterio değil.

Kurulum sıralaması ve doğru dosya yüklemesi önemli. Ben her zaman önce magisk selinux manager kurarım permesivve seçenegıni kurarak magisk üzerinden. Ondan sonra audio modification library ve son olarak dolby. Tabi Audio Modificayion Library i kurup yeniden başlatmayın geri gelip Dolby de kurup öyle magisk yeniden başlatın.
Hocam konuda önce dolby sonra hata verirse library kurun yazmış. Siz tam tersini yapmışsınız, şimdi sizin yaptığınız gibi deneyeyim.

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Yukarda link verdim dostum. Ben hep önce audio dosyası kurarım yeniden başlatmadan geri gelir dolby kurarım. Linki iyi oku öyle dene. Son olarak dolby i kurulumunu tamamlarsan ana ekrana gelip uzun bas ve widgetlere gir. Ordan dolby nin kısa yolunu ana ekrana atarsan sorun vermeyecektir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-25-21-38-03-587_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-08-25-21-38-03-587_com.miui.home.jpg
    304,6 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2020-08-25-21-38-12-483_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-08-25-21-38-12-483_com.miui.home.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 23

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Yukarda link verdim dostum. Ben hep önce audio dosyası kurarım yeniden başlatmadan geri gelir dolby kurarım. Linki iyi oku öyle dene. Son olarak dolby i kurulumunu tamamlarsan ana ekrana gelip uzun bas ve widgetlere gir. Ordan dolby nin kısa yolunu ana ekrana atarsan sorun vermeyecektir.
Sizin kurduğunuz gibi kurdum. Önce audio, başlatmadan da dolby kurdum. Sonra yeniden başlattım yine açılmıyor. Widget ekledim ama orası da pasif kalıyor. Tıklayınca yine hata verip kapanıyor. Nerede eksik yaptığımı anlamadım şuan zaten 2 tane dosya var.
Miui 11 Android 9 kullanıyorum.

Selinux kurup ayarladım
Magisk ten Audi flashladım başlatmadan da Dolby flashladım. Eksik yaptığım bir nokta var mı? Yine de çalışmıyor, açılmadan kapanıyor.

Son düzenleme:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
İlk önce selinux u permessive seceneğini seçerek kurup yeniden başlatın. Ondan sonra diğerleri... Dolby ve türevleri bazen magisk sürümleri ile uyumsuz olabilir. Benim magisk v20.3 sürümü. Gerekirse magisk sürümünüzü değiştirin ve öyle devam edin işlemlere. Dolby çok nazlı bir uygulama . Deneye deneye çözersiniz.

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
İlk önce selinux u permessive seceneğini seçerek kurup yeniden başlatın. Ondan sonra diğerleri... Dolby ve türevleri bazen magisk sürümleri ile uyumsuz olabilir. Benim magisk v20.3 sürümü. Gerekirse magisk sürümünüzü değiştirin ve öyle devam edin işlemlere. Dolby çok nazlı bir uygulama . Deneye deneye çözersiniz.
20.3 vardı, 20.4 e güncelleme yaptım. Yalnız selinux u APK olarak kurdum bundan olabilir mi?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
20.3 vardı, 20.4 e güncelleme yaptım. Yalnız selinux u APK olarak kurdum bundan olabilir mi?
Magisk selinux managerı yine magisk den modül olarak kurmanız lazım. Apk olarak değil. Modül e girin(magisk modül) ordan + deyip indirdiiğiniz dosyayı kurup yeniden başlatın. Sonra diğerleri. Deneyebilirsiniz.

Üst Alt