Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

bilen67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mery
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Eskiden 3. Yöntemi kullaniyordum farkli roma geçince düzgün çalışmadı. Dediğini uygulayip son sürüm dolby yükleyince artık tekrardan sorunsuz kullanıyorum. Teşekkürler dostum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk sayfada android 10 için dolby linkine gittiğinde 7.3 zaten o
Çok teşekkür ederim. Farketmemişim.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Eskiden 3. Yöntemi kullaniyordum farkli roma geçince düzgün çalışmadı. Dediğini uygulayip son sürüm dolby yükleyince artık tekrardan sorunsuz kullanıyorum. Teşekkürler dostum.
Rica ederim hocam hi~~

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
hocam ben magiskden kurdum herşey tamam dolby uygulaması gelmiyor ne yapmam gerek

bilen67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mery
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
hocam ben magiskden kurdum herşey tamam dolby uygulaması gelmiyor ne yapmam gerek
Play storeden SelinuxModechanger APK dosyasını yüklendikten sonra Dolby tekrar çalıştırmayı denet misiniz.root yetkiyi de vermeniz gerekiyor.

Play storeden SelinuxModechanger APK dosyasını yüklendikten sonra Dolby tekrar çalıştırmayı denet misiniz.root yetkiyi de vermeniz gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-25-19-02-17-634_com.mrbimc.selinux.jpg
    Screenshot_2020-05-25-19-02-17-634_com.mrbimc.selinux.jpg
    190,3 KB · Görüntüleme: 25

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Linteki Magisk selinix manager dosyasını indirip magisk modüllerden kurup yeniden başlatınız. Tabi kurulum sırasında ses açma tuşlari ile yönlendirmeleri takip ediniz. Son adımda permessive yi seçmelisiniz yani ses kısma tuşuna basmalısınız. Ondan sonra dolby yi kurunuz.

Mod - Dolby Atmos V5 (01.01.2020) kurulum için bu linkteki uyarıları önce okuyabilirsiniz.

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
durduruldu hatası almıyorum dolby uygulaması telefonda yok

Linteki Magisk selinix manager dosyasını indirip magisk modüllerden kurup yeniden başlatınız. Tabi kurulum sırasında ses açma tuşlari ile yönlendirmeleri takip ediniz. Son adımda permessive yi seçmelisiniz yani ses kısma tuşuna basmalısınız. Ondan sonra dolby yi kurunuz.

Mod - Dolby Atmos V5 (01.01.2020) kurulum için bu linkteki uyarıları önce okuyabilirsiniz.
malesef hocam olmadı

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dolby Atmos, daha gelişmiş bir surround ses türüdür. Dolby Atmosfere bağlı ses kaynakları, yalnızca hoparlörlerinize gönderilen altı veya sekiz ses kanalı içermez. Bunun yerine, sesler 3B alanda sanal konumlarla eşlenir.

Bu uzamsal veriler, bu sesleri dinleme alanınıza yerleştirmek için özel olarak ayarlanmış hoparlörler kullanan Dolby Atmosfere sahip bir alıcıya gönderilir. Başka bir deyişle, Dolby Atmos sesi sadece birkaç ses kanalı çalmayı gerektirmez. Özel hoparlörler ile özel bir alıcı kullanır ve çalınan ses 3 boyutlu olarak konumlandırılır ve hoparlörlerinize ve odanızdaki akustiğe göre dikkatli bir şekilde kalibre edilir. Bu daha çevreci bir surround ses deneyimi ile sonuçlanır.

Bu sadece ev kullanımı için değil. Dolby sinemalarda, geliştirilmiş surround ses için sinema salonlarında Dolby Atmos kullanılıyor.

Mi 8 Global Betada sorunsuz çalışıyor. Diger modelleri de belirtin.

Kurulum :
Magisk ile yükleyin.
Kaldırmak için Magisk ile modu silin

İndirme Bağlantısı :
Android 10 (Magisk) : Dosya Yükle

Android 8 ve 9 Magisk :

Android 8 ve 9 DOLBY uygulaması açıldığı gibi hata verip uygulamadan atıyorsa alttaki modülü kurup yeniden başlatın.
Audio-Modification-Library_v2.5.zip

Tüm Versiyonlar

Ekran Görüntüsü :

Hocam çok teşekkür ederim Mi A1 telefonumda sorunsuz çalıştı kesinlikle çok ciddi bir ses yükselmesi var. Telefonumun sesi az çıkıyor diyen bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13

hocam viper4android ile farkları neler hangisi daha iyi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Hocam çok teşekkür ederim Mi A1 telefonumda sorunsuz çalıştı kesinlikle çok ciddi bir ses yükselmesi var. Telefonumun sesi az çıkıyor diyen bütün arkadaşlara tavsiye ederim.
Rica ederim hocam

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17