Çözüldü Yeni alınan mi5s cihazım ekran şifresi istiyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MİMUTEK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Emekli
Konular
7
Yeni aldığım Mİ5s cihazım sim kartını taktıktan sonra ekran şifresi istiyor. Halbuki hiçbir şifre işlemi tarafımdan
yapılmadığı gibi açılış ve kurulum işlemleri yaparken bu durum meydana geldi nedenini anlayamadım. Bu arada Mİ4 cihazdan terfi ettim. Bu sorunun çözümü için yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdiden teşekk-
ürler.16.10.2017

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam cihazı sıfır mı aldınız,eğer öyleyse sanırım cihazınız sıfır değil aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz.Bu sorun değil böyle kullanırım derseniz telefonu kapatın ses açma ve güç tuşlarına basılı tutup recovery moda alın telefonu,açılan pencerede Wipe-Restore seçeneğini seçip sıfırlayabilirsiniz.Ses tuşlarıyla seçenekler arasında geçiş yapabilir güç tuşuyla seçim yapabilirsiniz.

MİMUTEK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Emekli
Konular
7
Hocam cihazı sıfır mı aldınız,eğer öyleyse sanırım cihazınız sıfır değil aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz.Bu sorun değil böyle kullanırım derseniz telefonu kapatın ses açma ve güç tuşlarına basılı tutup recovery moda alın telefonu,açılan pencerede Wipe-Restore seçeneğini seçip sıfırlayabilirsiniz.Ses tuşlarıyla seçenekler arasında geçiş yapabilir güç tuşuyla seçim yapabilirsiniz.
Sorun çözümlendi.Benim dışımda kurulum aşamasında yanlışlıkla alakası olmayan yerde yanlışlıkla rastgele şifre şeklinde uygulama nedeniyle
yazılan rakamların sonradan hatırlanmasıyla ekran açıldı. İlgilerinize teşekkür ederim.Sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt