Yardım Yeni aldığım telefonun kamerası arızalı çıktı

mytic17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
must
Cihazım
pocophone f1
Konular
2
Merhabalar geçen hafta cuma günü yeni aldığım pocophone f1 cihazımı selfie kamerası ile karanlık ortamda deneme yaparken yatay çizgiler çıktığını fark ettim.Hepsiburada cihazın pakedinin açıldığı için iade almayacaklarını servise gönderip rapor almam gerektiğini söyledi .Arızanın videosunu ekledim siz bu durumda nasıl bir yol izliyorsunuz tamir mi yoksa değişim kararı çıkıyor mu ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar geçen hafta cuma günü yeni aldığım pocophone f1 cihazımı selfie kamerası ile karanlık ortamda deneme yaparken yatay çizgiler çıktığını fark ettim.Hepsiburada cihazın pakedinin açıldığı için iade almayacaklarını servise gönderip rapor almam gerektiğini söyledi .Arızanın videosunu ekledim siz bu durumda nasıl bir yol izliyorsunuz tamir mi yoksa değişim kararı çıkıyor mu ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Merhabalar ,

Doa kapsamında olan cihazlar da herhangi bir fiziksel arıza meydana gelmesi durumunda değişim veya iade yönünde destek verilmektedir. Aksi taktirde yazılımsal sorunlarda standart garanti prosedürü gereği yazılımsal sorun giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.

Üst Alt