Soru Yeni Aldığım Telefon Garantili Mi?

osoozturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
22.05.2020 Tarihinde xiaomi redmi note 8 pro telefon alındı ve satıcı tarafından garantili dedi ama kutu dışında genpa ve evofone sticker ları bulunmadı kutu içerisinde garanti belgeside bulunamamıştır. aceba garantisi aktif mi değil mi bilmiyorum ama elimde fatura mevcut ben telefonu telefoncudan aldım delta sorguladığımda güveenlik hatası veriyor..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Eğer cihazınız Xiaomi Türkiye garantili ise garanti hizmeti Genpa, Ouno veya Evofone yetkili servisleri tarafından sağlanır. Şu an tatil olması nedeniyle bu servislere ulaşamazsınız ancak çarşamba bayram sonrasında telefonla ulaşarak teyit alabilirsiniz. Online sorgulama maalesef yapamıyorsunuz.

Eğer cihazınız ithalatçı garantili ise diğer yetkili servis firmalarının online sorgulama sistemlerinden IMEI numaranız ile kontrol edebilirsiniz.

Her iki durumda da kutu içeriğinden garanti belgesi çıkması gerekir. Eğer garanti belgesi de yoksa satın aldığınız yer ile acilen görüşmenizi tavsiye ederim, cihazınız garantisiz yani kaçak olabilir.

Konu başlığı forum kurallarına uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.*​

Oyla:

Apoly

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
MI 9T Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
27
Hocam, sanırım mağaza garantili vermiş, yani binevi sorumluluk kendisine ait. Aldığınız fiyat nedir?

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Cihazı kaç paraya aldin ?

Faturada cihazın imeileri yazıyor mu ?

Cihazın imeilerini btk ya girdiğinde ne gözüküyor ?

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Satıcı tarafından garantili demek ithalat garantili olabilir mi? Nereden aldınız ?

Oyla:

osoozturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer cihazınız Xiaomi Türkiye garantili ise garanti hizmeti Genpa, Ouno veya Evofone yetkili servisleri tarafından sağlanır. Şu an tatil olması nedeniyle bu servislere ulaşamazsınız ancak çarşamba bayram sonrasında telefonla ulaşarak teyit alabilirsiniz. Online sorgulama maalesef yapamıyorsunuz.

Eğer cihazınız ithalatçı garantili ise diğer yetkili servis firmalarının online sorgulama sistemlerinden IMEI numaranız ile kontrol edebilirsiniz.

Her iki durumda da kutu içeriğinden garanti belgesi çıkması gerekir. Eğer garanti belgesi de yoksa satın aldığınız yer ile acilen görüşmenizi tavsiye ederim, cihazınız garantisiz yani kaçak olabilir.

Konu başlığı forum kurallarına uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.*​
içerisinde garanti belgesi çıkmadı fatura kesti ama
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Satıcı tarafından garantili demek ithalat garantili olabilir mi? Nereden aldınız ?
2800

Cihazı kaç paraya aldin ?

Faturada cihazın imeileri yazıyor mu ?

Cihazın imeilerini btk ya girdiğinde ne gözüküyor ?
2800 aldım faturada ımei yazıyo btk girdiğimde orjinaldır diyor

bir telefoncudan sordugumda ise garantisi var dedi

telefoncudan esnaf yani

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt