Yardım Yedek

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.3.1 SMOMIXN
Telefon Modeli
Redmi 12 pro 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba iyi günler telefona botloader kilidini açıp farklı rom atmak istiyorum ama ondan önce IMEI yedeğini yada modem yedeğini nasıl yapabilirim twrp kullanmadan

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
yedek alma işi eskide kaldı artık. Yeni sistem MTK cihazlarda Kabaca sertifika yama şeklinde donanımsal koruması bypass edildiği için nvram nvdata yedeklerini yükleseniz bile cihaz açılmayacaktır.

Oyla:

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
yedek alma işi eskide kaldı artık. Yeni sistem MTK cihazlarda Kabaca sertifika yama şeklinde donanımsal koruması bypass edildiği için nvram nvdata yedeklerini yükleseniz bile cihaz açılmayacaktır.
Dirençli cihaz içinde gecerli mi bu?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Dirençli cihaz içinde gecerli mi bu?
Dirençli cihaz donanımsal koruma kaldırılmış cihaz demektir. İşlem yöntemi değişmesi itibari ilede donanımsal koruma kaldırılan cihazlarda yedek almak gereksiz bir işlemdir

Oyla:

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Dirençli cihaz donanımsal koruma kaldırılmış cihaz demektir. İşlem yöntemi değişmesi itibari ilede donanımsal koruma kaldırılan cihazlarda yedek almak gereksiz bir işlemdir
HyperOS ruby 66k direnc olanlarda imei silindi çoğu kişide nvdata nvram yedeğini yüklesek öyle bir işlemde geri gelmez mi imei falan (tekrar box ile işlem yapmamak için) çünkü ben italyan bir yazılımcının yazılımını kullanıyorum her zaman işlem yapmaya izin vermiyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
HyperOS ruby 66k direnc olanlarda imei silindi çoğu kişide nvdata nvram yedeğini yüklesek öyle bir işlemde geri gelmez mi imei falan (tekrar box ile işlem yapmamak için) çünkü ben italyan bir yazılımcının yazılımını kullanıyorum her zaman işlem yapmaya izin vermiyor.
Gelmez ruby için farklı çözümü mevcut. Siz zaten bildiğim kadarıyla yazılımsal donanımsal hiç bir korumaya takılmayan biriydiniz yanılmıyorsam 🙂

Oyla:

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Gelmez ruby için farklı çözümü mevcut. Siz zaten bildiğim kadarıyla yazılımsal donanımsal hiç bir korumaya takılmayan biriydiniz yanılmıyorsam 🙂
Abi halen trip atıyon valla bir şey demiyorum. Yani soruyoruz sana bilen eden sensin işte, hatalı olduğun konularda vardı sôyleyince küsüyon hemen. Gidiom ben

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Abi halen trip atıyon valla bir şey demiyorum. Yani soruyoruz sana bilen eden sensin işte, hatalı olduğun konularda vardı sôyleyince küsüyon hemen. Gidiom ben
ben küsmem neden küseyim öyle bir şey yok. Küfür hakaret olmasın gerisi sorun değil. Bazı arkadaşlar beni Ticari konuda eleştiriyor ama geçmiş mesajlarımı takip edin benim adıma potansiyel müşteri ihtimali olan kişileri bile uyarmışımdır. Bu forum sorun çözmek için var ve ücretli ücretsiz her konu çözüme kavuşunca bende mutlu oluyorum.
Misal üye sormuş; mi 9t ye format atsam imei gider mi? ben bu konuya direk sakın atmayın gider cevabını yazarım yazmışımdır. Ben ya da bir başkası uyarmasa belki bu kişi bana gelip ücretli işlem yaptıracak ama ben bu şekilde kazanç istemem. Tabi herkesi de aynı anda memnun edemezsiniz bu hayatın değişmez gerçeğidir.

Oyla:

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görselde ki hatayı alıyorum bir hafta bekleyişten sonra

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-17-11-37-02-170_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-17-11-37-02-170_com.android.chrome.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:
Üst Alt